Gece saat 2 civarında işlerimi bitirdim ve uyumak içi yatağıma yöneldim.Uzandım ve uyudum buraya kadar sorun yok.Ama gecenin bir yarısı bir dişican aramaz mı?ince ses, düzgün Türkçe var ancak vakit uygunsuz.Dişican ilk önce birşeyler söyledi ama ben uyku sersemliği ile o bölümü kaçırdım.Telefonu kapatmadan önce algılayabildiğim tek şey ise “terbiyesiz şey, neden gidip Mehmet’e benim orda olduğumu söyledin” oldu.Az önce uyandım ve bunu çözmeye çalışıyorum.Telefon numarası gizli.Galiba dişican birisini boynuzlarken birine yakalandı :D.Tek aklıma gelen bu :D.Anlaşıldı bundan sonra telefonu geceleri kapalı tutmak lazım.insan gecenin bir vakti arayıp tanımadığı birinden nasıl hesap sorabilir?Gerçi telefon sapıklarım çoktu benim.Aşiret ağaları, mafyalar, inşaat firmaları…Portföyüm geniş yani :D.Birgün sabah 6 gibi bir babacan arıyor.Adam “abi biz bu çimentoları getirdik inşaata mı koyacağız yoksa geri mi götüreceğiz” demez mi?Zaten sabah sabah dünyam bulanık, ben de “abi geri götürün” dedim.Sonrası ne oldu herhangibir bilgim yok.Diyeceğim şu, insan telefonu açınca önce görüşmek istediği kişi mi diye bir sorar.Aksi taktirde böyle durumlarla karşı karşıya kalıyorsunuz.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

muhahah 🙂 telefonuna telesekreter yerine müslüm babyı koy 😀 “aradığın kişiye ulaşılamıyor kardeşim alla.. nereyi aradın sen 😀 “

Bir cevap yazın

*