Daha önce Kaspersky anti-virus programının 2010 sürümünün ücretsiz lisans verildiğini duyurmuştum. Ancak bu duyurumda adı geçen lisans sadece Japonca programlara uygulanabiliyordu. Şimdi Windows 7′ nin çıkmasının şerefine İngilizce sürümü için de 1 yıllık ücretsiz lisans desteği veriyor. Lisans işlemi tamamen yasal olup illegal bir yönü bulunmuyor.Lisansımızı alıp yüklemek için buraya uğramak ve içindeki formu eksiksiz doldurmamız yeterli olacaktır.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Selamlar, blogunuzla bugün tanıştım ve rss olarak ekledim, fakat bu haberdeki olayı diğer bir çok site gibi sizinde yanlış algılamanız beni çok şaşırttı, Dediğim gibi takip ettiğim bir çok sitede 1 yıllık ücretsiz antivirüs win7 şerefine tarzında yazılar okudum ama siz dahil kimse win7 lansmanına katılanlara özel bir promosyon olduğunun farkında değildi. Yani partide verilmiş herhangi bir kod yada bir şifre ile ancak indirilebilen bir durum söz konusu.
İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

*