Akşamları ya bilgisayarın başında olurum ya da TV başında.Ancak gördüm ki artık TV’lerde pek izlenecek bierşey kalmamış.Hangi kanalı açsam bir yarışma karşıma çıkıyor.Yok Popstar yok Star Avı vs. vs.Açıkcası bu yarışmalar bana çok saçma geliyor.iki üç kişi çıkıyor şarkı söylüyor birkaç tane de sanatçı die tabir edilen ama bana göre sanatla uzaktan yakından ilgisi olmayan jüri üyeleri yorumlar yapıyor.Ve bizler de bu saçmalığa katılıp oy kullanıyoruz. Hatta öyle fanatik olmuşuz ki birisi gidince ağlıyor istediğimiz kalınca seviniyoruz.Dün akşam bu saçmalıklardan birinde yani Star Avı programında jüri Deniz Seki salonu terk etmiş gitmiş.Sonra yayın yapan kanal araya reklam sokmuş birşeyler yapmaya çalışmış ama nafile çünkü program oradan sonra son bulmuş.Eee olacak olan buydu.Aynı kanalda bir de sabahları Kuşum Aydın’ın sunduğu programda Ahu Tuba ile bir denyo çıkıyor.Ya arkadaşım her sabah neden çıkartıyorsun ki?Bir sürü de alkışçı bulmuşlar ha bire alkışlayıp duruyorlar.

Diyeceğim şu ki; artık TV’yi maç izleme dışında kullanmıyorum.Çünkü artık TV’de anlamlı bir program yok.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Evet çok haklısın gerçekten.Hepsi çok saçma.Diğer ülkelerde ne güzel insanlara faydalı şeyler ekranlarda gösterilirken bizde bir sürü mantıksız olay ekranlara geliyor.

Olacak olan o tabiki.Sen böyle program yap sonra da herşeyin yolunda gitmesini iste.İyi olmuş valla.

EDün akşam ben de izledim tam bir rezaletti

Madem rezalet neden izliyorsun? Madem izliyorsun neden rezalet? Tamam tamam iğrenç bi espriydi 😀

Oooo pınar hanım bakıyorum burdasınız.Akşam tabi siz evde keyif yapıyorsunuz biz yurt köşelerinde pinekliyoruz 🙁

Bir cevap yazın

*