Bu kampanyayı dün Hakan kardeşimizin blogunda görmüştüm.ilk önce pek önemsemesem de iyice okuyunca dehşet bir kampanya olduğunu düşündüm.Türkiye için 100 milyon mesaj.”Bu proje ile TEMA Vakfı 10 milyar meşe projesi; işbirliği içinde meşe tohumlarını toprakla buluşturacak.Tek yapmanız gereken projemize hiç bir ücret ödemeden katılmanız. Arkadaşlarınıza projemizi haber vermeniz.”

Abiler, ablalar, enişteler, yengeler, babacanlar, anacanlar, kişicanlar, blogcanlar, alem-i blog, alem-i internet ve aklıma gelmeyen muhtelif kategorideki cep telefonu olan herkes katılabilir bu kampanyaya.

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linke tıklayıp formu doldurmak.Unutmayın bunun için sizden hiçbir ücret alınmayacak.Haydi hepimiz Türkiye için 100 milyon mesaja katkıda bulunalım.Bu Türkiye bizim.Bu ülke bizim.Bu ağaçlar, güzel kuşlar hepsi bizim.Türkiye çöl olmasın değil mi?O zaman öyle oturudğunuz yerden evet demekle olmaz bu iş!!!.Haydi forma ışınlanalım.

Forma Işınlan
Kampanya linkine ışınlan

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

Bir cevap yazın

*