Yeni nesil internet ile beraber bize sunduğu servisler de arttı. Hayatımıza farklı bir renk kattı. Bu renklerden birisi de video paylaşım siteleri oldu. Birkaç hafta önce dünyanın bir numaralı video paylaşım sitesi Youtube, Google tarafından tam 1.65 milyar dolar gibi bizim için rüyadan öteye gidemeyecek bir ücrete satın alınmıştı. Bu satın alma işlemi de internet kullanıcılarının video paylaşıma ne kadar öncem verdiğini gösteriyordu. Bir şirket ilgi çekmeyen sektörlerdeki bir siteye bu kadar para vermez değil mi? Youtube, Google Video ve benzerleri yabancı dilde ve içerikte yayın yapıyorlardı. Ancak artık Türkiye’nin de video paylaşım sitesi var. izlesene, “Türkiye’nin ilk video topluluğu”.

izlesene de diğer video paylaşım siteleri gibi üyelik sistemi ile de çalışabiliyor. Siteye girdiğinizde değişik kategorilerde diğer kullanıcılar tarafından eklenmiş videoları izleyebiliyor, arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Video yükleme hızı da oldukça iyi. Kategori sistemi ve onun yanında etiket sistemini de çok iyi şekilde başarmışlar. Eğer video paylaşım sitelerine ilginiz varsa izlesene‘ ye mutlaka uğrayın.

Siteye Işınlan

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

evet güzel bir proje.. üsteik hızlıda ancak problem şu ki dosyalar yani videolar hiç kontrol edilmediği için arada Aytaç Arman mı ne o elemanın porno videoları var 😀

Valla helal olsun alnından öpmek lazım bunu yapanların hemen yapmış adamlar :D.

Bir cevap yazın

*