Fenerbahçe, dünya çapında markalaşmış Ronaldo, Robetto Carlos gibi futbolcuları kadrosuna katarken diğer yanda kendi tuttuğum takım olan Beşiktaş nerede bitmiş bir futbolcu varsa onu almaya devam ediyor. Sabah Fanatik’de okuduğum habere göre Rüştü ile anlaşma sağlanmış ve onun yanına bonus niyetine Mehmet Yozgatlı’yı da kadroya dahil etmişler. Güler misin ağlar mısın? Rüştü, tecrübeli saygı duyduğum futbolculardan birisidir ancak hem ortam olarak yanlış bir transfer hem de emekliliği çok yakın. Fenerbahçe maçlarında yediği golleri sürekli görüyoruz, çoğu hatalı. Mehmet Yozgatlı’nın da Rüştü’den kalır bir üstünlüğü yok.

Biz taraftar olarak şaha kaldıracak transferler beklerken Demirören kendi kafasına göre transfer yapmaya devam ediyor. Her sene en çok transferi yapıyoruz ama en kötü transferleri de yapıyoruz aynı zamanda. Zaten ilk şok takımın başına Ertuğrul Hoca’nın getirilmesi ile olmuştu. Şimdi diğer şoklar da devam ediyor. Açıkcası daha  sezon başlamadan kötü bir sezon geçireceğimizin sinyallerini alıyoruz. Futbol saha da oynansa da görünen köy de kılavuz istemiyor.

Takım ile ilgili düşüncelerim; Ertuğrul Hoca ilk yarı bitiminde belki daha da erken gönderilir. ilk yarıda birçok oyuncu ile sözleşmeler feshedilip yerine oyuncular alınır. Tribünlerde Serdar Bilgili’ye olduğu gibi Yıldırım Demirören’e küfredilir. Sonrasında ise Demirören istifaya zorlanıp yeni bir başkan seçimine gidilir. Ha bu arada Beşiktaş da ligi üçüncülük veya dördüncülükle bitirir. Gönül ister ki bu hislerim de yanılayım ama ağır basan gerçekler bunlar. Yine de inşallah yanılırım 🙁

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Galatasaray’da Canaydın yönetimi ilk defa bu sezon bilinçli hareket ediyor 🙂

Hayırlı olsun 🙂
ama bence federasyon bu sene yabancı sınırlamasını kaldırsın…
Beşiktaş için 6 Fenerbahçeli sınırlaması getirilsin… 🙂 🙂 🙂

Şu an transferde en kötü giden takım Fb, 3 kaptanıda gitti. işler kötü gidiyor FB’de Carlos falan da fayda etmeyecek önümüzdeki sene.

Beşiktaş için 6 Fenerbahçeli sınırlaması getirilsin…
________________________________________________________

süperdi :D:D:D :D:D:D

Katılıyorum sana hamdi. Bence bu sene galatasaray alıp yürüyecek. Şampiyonlukta Feneri ancak Beşiktaş kadar şanslı görüyorum.

Bir cevap yazın

*