Dün bir şarkı sözü lazım olmuştu.internetin altını üstüne getirmeme rağmen şarkı sözünü bulamamıştım.Aklıma bu türdeki programlar geldi.Bir program buldum ve içinde aradığım sözler mevcuttu.Program mükemmel olmasa da mükemmele yakın.Üreticisi DelidoluNet olan programın kullanımı bedava.içinde 17548 tane şarkı sözü mevcut bu da son 3-4 yılın şarkı sözleri demek oluyor.Ayrıca programın içindeki arama motoru ile aradığınız sanatçıyı veya şarkıyı zahmet çekmeden bulabiliyorsunuz.Program ayrıca internet tabanlı da çalışıyor ve son eklenen şarkı sözlerini siz bir işlem yapmadan sisteme kendisi ekliyor.Özellikle dişicanların işine yarayacaktır bu program.Çünkü çevremde şarkı sözü arayan pek kişican yok :D.Bu güzel programı indirebilmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Programı indir

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Evil Lyrics geldi bir anda aklıma. Uzun zamandır varolan bu program gerçekten başarılı. Ayrıca, Şarkının adını, söyleyeni bilmiyor, şarkı sözlerinden bir kesit biliyorsunuz diyelim, programın özelliği sayesinde bilgiğiniz o küçük kısım sayesinde, şarkının adını, söyleyeni ve tüm sözlerine ulaşmanız da mümkün olabiliyor. Türkçe desteğide var kendisinin.

Evet onu da biliyorum.Dediğin gibi biliğin kısım ile parçanın ismini filan bulabiliyorsun.Onu da paylaşmak lazım.

Bu program’da Evil Lyrics’te olduğu gibi Winamp gibi müzik player’larla otomatik olarak çalışabiliyor mu?

Maalesef o kadar gelişmiş değil :(.Ancak çıkar da birileri işte ben yaptım derse onu bilemem

Bir cevap yazın

*