Dün “kritize et beni” diye bir mimin pasını almış golü atıp yeniden pası döndürmüştüm. Bugün başka bir mim ile karşınızdayım. Bugünkü mim skykhan‘ın kafasından çıkmış sonra Meksika Dalgası gibi yavaş yavaş yayılmıştır. Pası bizzat kendisinden aldığım için şanslıyım çünkü pas atacak birçok kişi oluşuyor kafamda. Neyse bunu yazının sonunda yazacağımıza göre önce mimden bahsedelim. Mimin konusu; bir haftanızın nasıl geçtiği ve hakkınızda 3 şeyi yazmak. Evet bunu sanırım yapacağım :D.

Benim için hafta yoğun bir pazartesi günü ile başlar. Genelde gözümü bankada açıyor, akşam ingilizce kursunda kapatıyorum :D. Sonra eve haşatım çıkmış bir görüntüde dönüyorum. Diğer günlere gelince hafta içi sabahları horozlar ile yarılıyorum. Hatta onları ben uyandıracağım yakında ki sabah ibre 6’yı gösterdiğinde ayakta buluyorum kendimi. Yatmayı deniyorum fakat maalesef olmuyor. Gündüzleri yoğun bir iş tempom ve şu sıralar az buçuk derslerime çalııyorum. Akşamları ise sürekli bilgisayarın başında oluyorum. Televizyon lüksüm yok çünkü izleyecek birşey yok :(. Yatmadan yaklaşık bir saat önce bilgisayarımın başındayken acıktığımda kendime bir miktar süt ısıtır, içine şeker niyetine bal atıp kaymaklı bisküvi ile yutuyorum :D. Çok güzel oluyor tavsiye edilir. Neyse birkaç saat daha bilgisayar başında tünedikten sonra ibre 1,5-2’ye doğru yatağa atlıyorum. Gerçi şu sıralar 12’yi bile geçiremiyorum ancak olsun. Tek zevkim Cumartesi akşamları önce film izlemek arkasına olabildiğince internet üzerinde sörf yapmaktır. Oldukça geç uyurum cumartesi geceleri. Genelde 4’ü bulur çünkü önü pazar. Pazar günlerim de pek bir güzel olur. Sabah geç kalkıp afili bir kahvaltı yapar bilgisayarın başına geçerim. Birkaç saat durduktan sonra dışarıya çıkarım. Biraz gezer eve dönerim. Fakat bu zaman zarfı içinde aksatmadığım, her pazar (Alanya içinde bulunduğum süreçte) ablamın yanına giderim. Altını çiziyorum bu kısmı ne olursa olsun atlamıyorum :). Yani bir haftam böyle geçiyor. Ha unutmadan ve utanmadan yazayım evimizin dibinde ekmek fırını olduğu için her sabah kahvaltıyı sıcacık ekmekle yapıyorum 🙂

Gelelim hakkımdaki üç şeye. Hmms ne yazsam ki diye düşünüyorum düşünüyorum ve bu kısımda skykhan’a demediğimi bırakmııyorum :D. Hadi bir haftayı anladık da bu bölüm ne için. Neyse çıkartmış artık mimi ayıp olmasın (şaka şaka :)).

  1. Sitemde sürekli bahsi geçen çok sevdiğim dişican “ablam”; öz ablam değil 🙂 Detayına girmeyeceğim fakat benim için en değerli insanlardan bir tanesi, ailemden birisi…
  2. Gerçek hayatta pek konuşmam, suskunumdur, sakinimdir. Fakat sanal alemde kendimi aşıyorum. Bunu da klavyeyi hızlı kullanmama veriyorum. Sanal alemde çok konuşur az susarım :). Hatta ve hatta tanıştığım insanlar hep bunu vurgulamıştır.
  3. Teknolojiyi oldukça iyi takip etmeme, interneti iyi kullanmama rağmen telefonumun yedekleme özelliğini dün öğrendim. Onu da tuvalette çözdüm :D.

Yazımın son kısmı ve en zevkli kısmı isi mim atma olayıdır. ilki Nahnu‘ya gitsin. ikinci mimi Hakan‘a diğerlerini de Yiğit ve Erhan‘a atıyorum. Yarınki mimde görüşmek üzere esen kalın efem 🙂

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

Bir cevap yazın

*