Nihayet yerleştirme sonuçları açıklandı ve herkes gideceği yeri veya gidemediğini öğrendi.Umarım bu yazıyı okuyan kişican veya dişicanlar gidenler grubundandır.Efendim beni merak edenler varmış :P.Ben de tam 17 arkadaşım gibi Eskişehir işletme’yi okuyacağım :D.Yakın çevremde ilk günde sayabildiğim bu kadardı.Bunun dışında Umut kardeşim Ege Bilgisayar mühendisliğini kazanmış.Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.Ayrıca tercih konusunda bu sene bana yardımcı olan Yöntem Dersanesi personeli ve öğretmenlerine teşekkürü bir borç biliyorum :P.Yerleşemeyen kişicanlara şanslarını bir daha denemelerini, dişicanlara ise evde koca beklemelerini öneriyorum (elbette şaka).Şimdi sıra sanal alemdeki magazin turunda.Yakında 2 arkadaşım blogları ile sizlerle olacak.Skykhan yeni temasının rütuşlarını atıyor.Yakuter neler neler yapıyor ve yaptığı işlerde beni deney tahtası olarak kullanıyor (aslında halimden hiç de şikayetçi değilim).Ben ise kendi halimde yaşantıma devam edip gidiyorum.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

kardeşim yeni üniversiten hayırlı olsun.inşallah senin için güzel olur…

eskişehir anadolu üniversitesi sanırım 🙂 üniversitemize hoşgeldin eskişehire geldiğinde karşılaşırız umarım. çok zevk alarak okulunu okuyacağın bir şehir haberin olsun 😉

Geleceğimi pek sanmıyorum.Daha doğrusu dışarıdan okuyacağım (açıköğretim).Ama ilgin ve canayakınlığın için teşekkür ederim.Gelirsem mutlaka karşılaşırız.

Bir cevap yazın

*