Bu Fatih Terim ve ekibi çok esprili ve çok şakacı. Her maçta çıkıp golü yiyorlar. Sonrasında da “şaka yaptıııkk” tarzında gol atıp tur atlıyorlar. Kademe kademe her maçta ayakta duruyoruz son dakikalarda. Akşam ise daha farklı oldu. Hep ayakta olmamıza rağmen son dakikada gol yedik. Golü yedikten sonra maçı dışarıda izlediğimiz için kasaya doğru yöneldik. Tam hesabımızı ödeyecektik ki o da ne? Semih ve gooool. Cüzdan havalarda uçuştu. Tam bir bayramdı, inanılmazdı.

Penaltılar ise daha ilginç oldu. ilk penaltıyı kaçırdılar. Sonra biz attık, onlar attı, biz attık ve Rüştü kurtardı derken atalarımızın söylediği “yumurta poponun ağzına gelince” söz aklımıza geldi. Ciddi anlamda güzeldi. Hem de çok güzeldi. Maç izlediğimiz yerde şarkıcı Lara’nın bulunması da bizleri hayretler içerisinde bırakırken mekandaki balonları patlamak müthiş oldu.

Kutlamalar gece boyu devam ederken konvoya bizim de katılmamamız çok büyük terbiyeslizlik olurdu. Herşey görülmeye değerdi. O heyecan, o sevinç görülmeliydi. Ben birşey daha öğrendim, böyle maçları mutlaka dışarada izlemelisiniz. Sevinince çok güzel görüntüler ortaya çıkıyor.

Ayrıca tüm milli takımımız, oyunu çok güzel okuyan Fatih Terim’i tebrik ediyorum. inşallah aynu coşkuyu kupayı aldığımızda da yaşarız.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

Bir cevap yazın

*