Eylül ayı başında bütünleme sınavları ile başımın dertte olduğunu birçok yerden duyurmuştum. Lisedeki gibi çalışmayı son anlara kadar bırakma hurum hiç geçmedi. Sınava 15-20 gün kala çalışmaya başlayıp sınavda çok güzel düşük puan alırım. Bütünlemeler zaten benim için varlar. Geçen sene de bütünlemede geçtiğim sınıfı yine bütünlemede geçtim. Sevincim daha önce görülmüş türden değil.

Akşam, Likya ekibinden Ahmet Abi güzel bir iftar yaşattı bize. Hem sohbet, hem yeme içme bakımından çok güzeldi. Fotoğraf makinesini masamın üzerinde unuttuğum için kareler yakalayamadık. Ama Ahmet Abi’yi de gecelere çıkartıyoruz bundan böyle. Yani ilerleyen günlerde farklı mecralarda fotoğraflar paylaşılacaktır. Herşey için kendisine bir de buradan teşekkür etmek istedim.

Şu gelen e-postalar beni öldürüyor bazen. Neymiş efendim bu postayı 10 kişiye gönderince dileklerin kabul oluyor, yok işte sineklerde bilmem ne rengi varsa kanser yapıyor vs. vs. Yakında ben de bir taş yuvarlayacağım. E-posta içeriğinde h-yaman.com yazacak. Bu sitenin adresini 10 kişiye gönderip ziyaret edersen öteki tarafta cennetin tam ortasında Migros’u geçince manzaralı bir triblex villan olacak da mesajı… Bu mesajla yüksek traj elde etmeyi umuyorum açıkcası 😀 Hatta diyorum acaba reklamlara tıklarsan bir de güzel hatun ayarlarız diye yazsam mı? Ama korkuyorum; işi gücü olmayan vatandaş gelip e-postayı aldıktan sonra beni adsenseden banlattırıncaya kadar tıklar alimallah 🙂

Fenerbahçe de bu sene ligi tamamlayamacak gibi bir edası var. Her gelen bir vurup gidiyor. Çok değil üç maç sonra hatta iki maç sonra büyük hayallerle gelen, haşa peygambermiş gibi orda burda muamele gören Aregones gönderilecektir. Bence Zico’nun ahı tuttu 🙂

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Bu sitenin adresini 10 kişiye gönderip ziyaret edersen öteki tarafta …. diye yazılmış biraz inandırıcı bir mesaj gerçekten ilgi çekebilir. Apartmanın kapısına bırakılan ve benim kimse bulamasın diye sakladığım “bu mektubu 10 kişiye yaz gönder” tarzındaki mektubu bulursam bir uyarlama yaparım belki… 🙂

Bu sene bende not ortalamasını tutruduğum için daha önce almam gereken iki dönemide aldım. Üstelik altanda iki dersde var. Bakalım Toplam 10 dersle bu dönem ne halt edeceğiz.

Tekrar hayırlı olsun dostum. Bütünlemeler baş belasından başka bir şey değil. Bir daha büte kalmaman dileğiyle 🙂

bölümünüz neydi? bu arada hayırlı olsun ünv. okumak zordur bende bilgisayar öğretmeni oldum inş. bu sene. bilirim yani:)

@Pardus007, ben de 10 ders ile başladım seneye 🙂 Temizleniyor zamanla 😀

@hakan yamanoğlu, tekrar teşekkürler.

@halime, işletme. İnşallah bir bilgisayar öğretmenimiz daha olur 🙂

inşallah olur. bu arada bende açıköğretim işletme okumak istiyorum 2.ünv. olarak zor mu?

hamdi tebrikler, artık kendi ödüllendirirsin geçtin diye 🙂
bu arada fenerbahçe inanılmazı başarıyor, bir galatasaraylı0 olarak çok hoşuma gidiyor fenerbahçe maçlarını izlemek 🙂

Bir cevap yazın

*