Sistemin yaptığı yamuğa karşı yamuk yapamamak ne kadar acı vericiyse, vize ve finallerde yeteri kadar çalışmayıp birçok dersten kalarak bütünlemelere kalan benim durumum da o kadar acı vericidir. Bugünün cuma olması, ardından yarının cumartesi ve sonraki günün de pazar olması nedeniyle ve ayrıca bu günlerde sınavlarımın olması nedeniyle birkaç gün sizlerde ayrı kalmanın da hüznünü yaşıyorum böğrümde 🙂 Ayrıca halen sınava gireceğim mekanları bilmiyor olmam olaya aksiyon veren başka sinerjik bir olaydır. Sınav için bizi kilometrelerce yol teptiren, sınıfta kalmamız için elinden geleni ardına koymayan zalim okulumuzu da bu mübarek günde ayrıca kınamaktayız. Her ne kadar birkaç gün sizlerden ayrı kalacak olsam da yayınlanacak yazı/yazıları hazırlamanın da verdiği bir sevinç var elbette içimde. Ben yokken gerek yazıların yayınlanmasında gerekse yorumların onaylanmasında sevgili yayın danışmanım ve Ayyas arkadaşım Cem sizlere yardımcı olacak.

Dualarınızı da benden ve sınava girecek tüm cümle arkadaşlarımdan esirgemezseniz bizleri pek bahtiyar edeceğinizin de müjdesini sizlere verebilirim. Sınav derdi öyle bir acıdır ki 4 bardak kolayı tek çırpıda içmeye, koskoca tabakdaki mısırın hemen tüketilmesine vesile olmuştur. Ayrıca birçok masrafı da yanında getirdiğinden emin olabilirsiniz.

Saatin 1’i göstermesi, uykumun gelmesi bana uyumam gerektiğini işaret etmeke. Tabi ki önce şarkıları MP3 playercığıma aktarmam lazım. Yoksa ne yaparım gurbet ellerinde bir başıma, musikisiz… Gereken dedikodu ve geyiği dönünce yapmak üzere cicilerim. Kendinize pek çok iyi bakmanız dileklerimle, pai.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

9 comments

@eda, sağol ciğerim 🙂

@ismail, benimkinin biraz daha riski var. Sınıfı geçemezsem askerlik kapıda 🙂

liselerde ortalama yükseltme sınavları bu gün bitti sabah 9 da son sınavım yani matematikten terler içinde çıktım vallaha 8 arkadaş cuma cuma bizi bu hallere düşüren diye başladık tatilimizi yiyenle devam ettik allah top etsin yarabbi dedim en son ben ve amin 😀

8 kişinin en içten duygularıyla istekerini mübarek cuma günü allaha ilettik bakalım….

gafam bozuk hakkatten biraz zor sormuşlar galiba…

bu arada yorumu şimdi gördüm bizde (4yıllık sistem) 1sene kalırsan öss yikazanmama şansın yok asker amcalar çağırıyor…

Hamdi, askerlik konusunda hiç merak etme,
benim abim 30 yaşında ve daha gideli 1 ay oldu askere.
acayip bir yığılma var, okul filan olmazsa sen yoklamanı yaptır, en az 3 yıl tecil alırsın.

Bol şanslar, geçeceğine eminim, kalsan da dert etme, ban bende büt yoktu yaz okuluna gittim, koca yazımı harcadım. Mat2 Ve Fiz2 aldım, matematikten gene kaldım, fiziği de koşullu geçtim 🙂 Dünyanın sonu değil ( Moral Verme Şeysi )

Tekrar kolay gelsin hamdi, benim gibilere benzeme 🙂

inş Geçersin Güzel Abim 🙂 yoksa gercekten askerlik kaçınılmaz artık sitede senin güzel paylaşımlarını değil geri sayım kutusuna bakarız 🙂 Bu geri sayım kutusuda hiç fena fikir değil 🙂

Bir cevap yazın

*