Az önce NTV’nin web sitesini dolaşıyordum.Böyle bir başlık gördüm hemen daldım içeriye.Neden mi? Çünkü çevremde sevdiğim birçok insan sigara içiyor.Ve kendilerine zarar veriyorlar. Ben de onları çok sevdiğim için kendilerine zarar vermelerini engellemeye çalışlıyorum.Eğer yazılarımı takip ediyorsanız bilirsiniz haftada mutlaka sigara ileilgili bir yazı bulup getiririm. Şimdi fazla gevezelik etmeden sigarayı bırakmanın 20 yolunu söyleyen linke davet edeyim.

Mutlaka okuyun ve deneyin.Bence kaybedecek birşey yok ama başarırsanız bilinki kazanacağınız çok şeyiniz var.(Özellikle Sinem Ablam,H.Amcam,Gülay Abla,Derya Güleç okumalı)

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Teşekkürler Hamdiciğim mutlaka deneyeceğim.Zaten orda yazanlara göre zor bir tarafı da görünmüyor.Ama yine de dikkatle yapmak lazım.Mutlaka deneyeceğim çok teşekkür ederim.

Galiba ben de yapabilirim.En azından bir deneyebilirim

Yeşilay’ın Alanya şubesi mübarek.Olm taktın sen de bizim icagara keyfimize

Vay ayyaş vay.Kızım daha doğru düzgün yazamıyorsun bile sonra da kalkmış laf ediyorsun.Biliyorum içmeyince kafana ağrılar girecek ama içersen de ölcen 😀

Bir cevap yazın

*