Dün akşam bir dişican ile sohbet ediyoruz.MSN’de görüntülü konuşmadan filan açıldı sohbet.Hani siz konuşurken klavyedeki Print Screen tuşu var ya.Onunla sizin fotoğrafınızı çekebiliyorlar.Veya buna ek programlar yapmışlar sizin görüntünüzü kaydedebiliyorlar.Oralardan çıktı.Fotomontaj ile çok kötü görüntülere yol açılabileceğini filan söyledim.Sonra konu bu arkadaşlık sitelerine geldi.Arkdaşlar bu dostluk sitelerinde genelde “abaza” diye tabir edilen ve amacı dostluk değil de başka şey olan insanların sayı olarak üstünlük sağladığını görebiliriz.Benim bile böyle bildiğim bir kaç kişi var.Yok işte ben Ankara’dan bir kızla tanıştım.Msn üzerinden görüştük.Kızı soydurdum filan muhabbetleri var hep.Bu tür yerlerden dostluk kuranlara tavsiyem her ne olursa olsun görüntülü konuşmamaları.Çünkü zaman kötü.Adam size iyi gibi görünür kötü çıkar.Nasıl kötü çıkar?Sizin görüntünüzü kayıt edip fotomontaj yolu ile çeşitli kılıklara sokabilir.Unutmayın ortalık sapık kaynıyor ;).

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

phooshop dene nimeti böyle kötü amaçlara kullanan abazasal kırocanları kınıyorum 😀

Geçen bi eleman kontör kapmak için elindeki videoyu millete izletiyor ben kızım striptiz yapacam size diyor. Karşıdaki bende kızım diyo lezbiyen takılalım filan. Karşı taraf kamerayı açıyorki bunun elindeki videonun aynısı :d Eleman dumur oluyor tabi. Splitcam diye farklı görüntü izleten bir program var bilirsin belki. Milletin eğlencesi olmuş. Cılkını çıkarttılar bu aralar iyice. söyleyeceğim görüntünüzü kaydedip başka amaçlar içinde kullanabilirler. Pisliği çok bu işin dikkat edin. Hamdi kardeş, bir kanayan yaraya daha parmak basmışsın tebrik ederim 🙂

Rica ederim abi.Ama senin manyaklar gerçekten komikmiş :D.Splitcam’dan birbirlerine aynı görüntüyü izletmek kimin aklına gelir 😀

Çok saçma bir yapılanma bence.Zaten arkadaşlık öyle hemen zırt diye olur mu?Tanıman lazım.Dediğin gibi bir sürü sapık var.

etrafdaki sapıkların sayısı gittikçe artıyor değil aslında onlar hep vardı ama bu teknolojiyi kullanarak üremeye başladılar :mrgreen:
bu tip bezelye beyinli insan o kadar çok ki bu türkiyenin hali neden böyle dersiniz soruyorum????
bunlar bezelye beyinleriyle kalmıyorlar ayrıca ego larını tatmin etmeye çalışan ZAVALLILAR… :mrgreen:

Şindik bunlara istersen daha küçük beyinli diyelim.Bir insan beyninin bilmem neyi mercimek kadarmış da 😀

Bir cevap yazın

*