Sezon başında büyük umutlar bağlamıştım Tigana kontrolündeki Beşiktaşımıza.Çünkü Tigana ismi bana güven veriyordu ta ki dünkü maça kadar.Antalya Spor karşısında 3-1 öne geçmesine rağmen istikrarsız, isteksiz oyunumuz ile 4-4’e razı olduk.Bu skordan sonra da “Retourne à la Maison Tigana!” eğer doğruysa (Cem çevirdi) “evine dön Tigana” diyorum.Neden mi? Açıklayayım. Sezon başında her takım oyuncu transferinde bulundu Tigana ukala ukala konuşup ben geleceğin yıldızını seçeceğim dedi.Ne adam gibi bir transfer yapıldı ne de kaliteli bir takım oluşturabildi. Delgado diye birisini getirdi ama ben kendini şimdiye kadar sahada hiç görmedim. Tamam genç transferlere lafım yok ama hep kendi bildiğini okudu Tigana. Lig dediler daha ilk yarı bitmeden yarıştan koptuk. UEFA dediler grup maçının ikincisinde takıldık ve akıbetimizin ne olacağı belli değil. Geçen sene aldığımız bir Fortis Kupası vardı o da zor bu sene.Bu işler ağzında kürdan ile maçı seyretmekle olmuyor sayın Tigana. Azıcık da elini taşın altına koymak lazım. Gelelim yönetime orada da ne oyunların döndüğü belli değil. Sayın Demirören’i hep taktir etmişimdir ancak o da gözümden düştü. Her sene en fazla transfer yapan takım biz oluyoruz ancak bakıldığında kayda değer bir tane bile oyuncu yok. Her sezon sonunda revizyona gidiliyor bütün oyuncular bu vesile ile gönderiliyor. Bu hangi akla hizmet etmek anladım. Kısacası artık sabrımız kalmadı. Serdar Bilgili’yi ve Lucescu’yu geri istiyoruz.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Olduğu kadar canım, yanlış ise Fransızca yanlış, yoksa her türlü benim yazdığım doğru 🙂
Tigana’dan isteğim, koluna Sevgili Eric Gerets’ide alıp çok uzaklara da doğru yol almaları.

Ben de bişi demedim zaten sadece doğruysa dedim.Senin ismini verdikten sonra halk doğruluğundan daha fazla emin oluyor :D.Eric Gerets’i bilmem ama Tigana mutlaka gitmeli, yanında yönetim de istifa etmeli….

dün akşam neden “franızca biliyor musun?” diye sorduğunu merak etmiştim doğrusu.cevabı şimdi anladım:)alemsin be
h-yaman..
beşiktaşınız herşeyin iyisine layıkk tabii kii..yolu açık olsun bence de Tigananınn..temiz kan gerekli beşiktaşa..yeni bir yönetim ve yeni başarılarr….en azından Fortıs Tüekiye Kupasını alabilmelisinizz..dimi ama:)
sevgiler…

Bir cevap yazın

*