ilk sayısından beri ilgi ile takip ettiğim ücretsiz ama fazlası ile doyurucu bir e-dergi “Pozitif”.Özellikle açık kaynak’a fazlası ile dikkat çeken mükemmel bir dergi.Anca bu dergiye yeteri kadar ilgi gösterilmedi.Böyle başarılı bir yayına kimse sahip çıkmadı ki dergiyi çıkaranlar Haziran sayısının büyük ihtimalle son sayı olacağını söylemişler.Büyük firmalar neden büyük dergilere reklam vermek için sıraya geçerler de böyle başarılı ve ücretsiz bir dergiye katkıda bulunmazlar anlamam.

Dergiyi indirmek için resme tıklayın

kapak_haziran.png

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Zaten ülkemizde bu tür yönelimlere destek çıkılmadığı için başarılı olamıyoruz.Herşey praya bağlanmış.Şimdi bu dergi desteklense fena mı olurdu?Hem daha fazla insana ulaşma şansı var çünkü ücretsiz ediniliebiliyor.Yani insanlar reklamınızı para vermeden görebiliyor.

Ben de taikp ediyorum bu dergiyi.230 sayfa galiba kim bu kadar dolu bir dergi çıkartıyor ki.Ücretliler zaten yarıdan fazlası reklam oluyor.Destek çıkmak lazım 💡

Bir cevap yazın

*