Diğerlerinden pek de farkı olmayan bir gün yine. Sabah kalk, bilgisayarın başına geç, siteleri dolaş, kahvaltı yap hep aynı hep aynı. Google bile böyle bir standart ile çalışmıyordur herhalde. Genelde saat 7 gibi ayakta oluyorum. Pazar günleri hariç. Pazar günleri 11-12 olabiliyor bu değer :D.Sabah kalktım e-posta hesaplarımı kontrol ederken Hotmail adresimin 1GB olduğunu gördüm. Önceden 250 mb olan hesabım kendiliğinden 1 GB oluvermiş. Bu Microsoft’un bana yaptığı ilk süprizdi. Teşekkür ettim Bill bi ara gel Alanya’ya paça içmeye gidelim :D. Akşam maç var FB-Beşiktaş. Açıkcası Fener’in yenmesini Tigana başta olmak üzere birçok kişinin takımdan gitmesini isteyenler arasındayım. Bir de dün bahsettiğim Cem ile ağda Fifa oynama işi Cem’in beceriksizliği ile sonuçlandı :D. Bağlantıyı bir türlü kuramadık yani. Bugün yapılacak işler çok. Motorum tamire verilecek, ablamın istediği arşiv temin edilecek, bazı irili ufaklı sitelerde ayarlamalar yapılacak. Yani yoğun bir gün olacak benim için. Ferrari alma planlarım ve hayallerim 10 YTL daha ileri gitti. Dün 10 YTL kazanarak alacağım Enzo Ferrari’nin az da olsa tamam kabul ediyorum çok az da olsa bir kısmını tamamladım. Geriye kaldı bilmem kaç milyon YTL :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Modemim dandik demiyorda b*ku bize atıyor, iyi valla 🙂 Siz bakmayın buna, hamdi’nin bilgisayar pek multiplayer ruhuna sahip değil.

boyle gunluk yazar gibi yazinca insan merak ediyor neler olmus bugun diye:)yine bir ara ugrarim,

evet günlüğümü burada paylaşıyorum. Eski klasik yöntemle günlük tutma alışkanlığım yok bari böyle olsun :).

Bir cevap yazın

*