Siz bunları okurken ben çok uzalarda olucam :D.Şaka tabiki değil.Sadece yolda olurum heralde.Bugün şehir dışındayım kankiler.Bu yüzden geceden yazayım dedim çünkü kalkınca vaktim olmayabilir.Bugün valla çok şey yaptım.Şey yani dün :D.Mesela klavyemi temizledim, telefon ile bol bol konuştum.en çok konuştuğum galiba Sinem ablamdı :D.O kapatıyor ben yüzsüzlük yapıp arıyorum.Bu arada Sinem abla söylediğin parçayı buldum.Ama ben onu yine full albüm buldum.Pazartesi kendi ellerimle getireceğim meraklanma.Evet nerde kalmıştık.Hah telefon demiştim.Sonra bizim kanki Yağızla konuştum yani gereksiz ne kadar telefon görüşmesi varsa hepsini yaptım.Testere-2’yi daha yeni izledim.Nedense birincisi daha güzeldi.Tabi bunun yanında 2,5 litre kola içtim.Oha demeyin valla insan kendini kaybedince içiyor.Dünkü yazımda bahsettiğim sevgilim maalesef bugün gelmedi ama eminim ki pazartesi gelecek.Şimdilik bu kadar.Gelince size bir sürprizim olacak.ipucu vereyim:”tosbaaaa” :D.Bu kadar bıdı bıdı yeter gözlerim kapanıyor artık yatma vakti.Hadi bakalım kalın salıcakla.Ben yokken günlüğüme iyi davranın ha ona göre 😉

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Senin için 2,5 litre kola normal olsa gerek :D.Sevgilini de merak ettik bi açıklasaydın da öyle gitseydin.Son olarak tosbaaa nedir? :D.Gelince umarım bizi daha fazla merakta bırakmazsın.

Hocam yine nerelere gittin iyiyidik böyle yaw :D.Neyse geldiğinde yazarsın ama şu sevgili işini açıklığa kavuşturup da gitseydin keşke ;).

Geri bildirim: Anonim

Bir cevap yazın

*