Acısıyla, tatlısıyla yaklaşıkk 1,5 ayı geride bırakıyorum.Ve bu geçtiğimiz süreçte durmadan siteyi geliştirecek sizlere daha iyi hizmet verecek, keyif almanızı sağlayacak eklentileri bulmaya ve koymaya çalıştım.Bunlardan sonuncusu da bugün eklediğim adını eski ile yeninin birleşiminden alan “Musiki Pilyeyır” oluyor.Artık sitemi ziyaret ettiğiniz zaman müzik de dinleme keyfine ulaşacaksınız.Genelde musiki bölümüne yazdığım parçaları koyacağım.Sizin bir istediğiniz, buraya konulmasını istediğiniz bir parça olursa “iletişelim” bölümünde bana mail atarak ulaştırabilirsiniz.

Size iyi eğlenceler diliyor ritme göre kafanızı sallamanızı öneriyorum.(Sallamayınca lavuk diyenler çıkabilir :))

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

15 comments

Yazıyı yazarken unutmuşum bunu hayata geçirmemde Yakuter’in çok büyük katkısı var.Kendisine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Ne demek hamdicim, güle güle kullan 😉 Bu arada tavuğa hayran kaldım 🙂

Valla çok ii olmuş hadi bakalım hayırlı olsun.Oğuz yılmaz’dan bir parça isteyecektim ben 😀

Ondan kalmadı Ankaralı Namık koysam olmaz mı.Ne güzel dinlersin arabada beş evde onbeş die 😀

CANISI SÜPERSİN YA !SENİ TEBRİK EDİYORUM GÜNCELİ TAM ANLAMIYLA YAKALAMIŞSIN.ÇOK HARİKA BİR BÖLÜM.SÜREKLİ İSTEK ALACAKSIN İŞİN ZOR.

AA BUARADA SABAHKİ BU SIKILDIM PARÇASI İLK
İSTEK OLABİLİR NEDERSİNİZ ARKADAŞLAR?

Elimden geldiğince istekleri koymaya çalışacağım o konuda sıkıntı olmaz.

sevgili hamdi çok güzel düşünmüşün .Sen bir harikasın müzikle güzel yazıların iyi gidiyor.müzikle yazıların devamını beklriz.

Ya hani senin dinlediğin bir parça vardı Kubat söylüyordu.Gamzeli bişeylerdi.Onu koysana.

“Müzik müzik” diye kafanın etini yiyenlerden biri olarak ben ” harika iş” diyorum ve tebrik ediyorum seni….Tavuk süper gerçekten.

Gerçekten çok güzel bir düşünce olmuş.Eline sağlık.Artık musiki bölümüne koyduğun parçaları önce burada dinler sonra indiririz.Harikasın 😉

Bir cevap yazın

*