Uzun zamandır bekliyorduk bu sürümü aslında.Dün indirdim kurdum ve hayal kırıklığına uğradım.En başta önceden sildiğiniz kişiler geri geliyor listeye.Sonra tek tek hepsini silmek zorunda kalıyorsunuz.Tasarım olarak fena sayılmaz.Yeni göz kırpmalar filan eklemişler.Dosya paylaşımı daha da genişletilmiş.Yani bir “.exe” uzantılı dosyayı direkt gönderebileceksiniz.Ve dosya paylaşımı birazcık hızlanmış.Kamera görüntüsü daha net olmuş.Sesli konuşmadaki aksaklıklar bir nebze gitmiş.Diğer bir eksiklik de güvenlik konusunda.Programın bir çok açığı var.Yani ben kendim BETA sürümünü hiç ama hiç beğenmedim.Deneyip hemen sildim.Ha unutmadan sadece 2000/XP işletim sistemlerinde çalışıyor.Şimdi tam sürümünü heyecanla bekliyorum.Büyük ihtimalle bu sorunları tam sürümde gidereceklerdir.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Keşke linkini de verseydin bir kursaydık.O zaman daha iyi görürdük değil mi? 😀

Hocam dediklerine aynen katılıyorum.Güvenlik açığı var bir de silinen kişiler geri geliyor.Ha bu sürümün yalnız bir artısı şu çevrimdışıyken mesaj yazabiliyorsunuz.Bu çok güzel olmuş :D.

Olmaz kardeşim size ne diyoruz burda.Güvenlik açığı var.Adamı hasta etmeyin üleeeyn ne diyorsam o 😀

Dün indirdim denedim gerçekten de deiğin gibi silinen kişileri geri getiriyor.Benim listede 15-16 kişi silinmiş hepsini tekrar tek tek silmek zorunda kaldım.

Bir cevap yazın

*