Şu geçtiğimiz aya bakıyorum da ne kadar monoton bir ayı geride bırakmışım.Sabah kalk, gündüz ıvır zıvır işler veya kendi işlerim, akşam bir vakitten sonra sürekli bilgisayar…Bu monotonluğun yanında aynı zamanda bir de yoğunluk var.Eee doğal olarak bünyem bayağı zayıfladı son bir ayda.Bayağı yıprandım ve dün yorulduğumu hissettim.Temmuz ayına yaklaşık 70 kilo 71 kilo olarak girmiştim.Dün tartıldığımda ise sadece 67 kg olduğumu gördüm :(.Aslında çok da yiyorum ama çabuk yakıyor vücudum.Çok çabuk yorulmaya başladım.Hele hele son 3-4 gündür uykum çok erken geliyor.Tabi uykuyu ihmal ediyorum.Çünkü elimde yetiştirmem gereken işlerim var.Uykuyu terk edince de böyle zayıf düşüyorum.Evet galiba kendime biraz baksam iyi olacak.Ciddi manada bir dinlenmeye ihtiyaç duyuyorum.Galiba haftasonunu bu kez bilgisayar başında geçirmeyeceğim.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Aman dikkat et kendine.Boşver bilgisayarı filan dikkat et biraz kendine.Sen lazımsın bu memlekete 😀

benimde öyle.yiyorum içiyorum bilgisayarla uğraşıyorum tv izliyorum yatıyorum .bunlar arasında geçiyor hayatım.Ama sen bide çalışıyorsun.Zor.Kendini ihmal etme.

al bende de o adar mr.yaman halimi biliyosun 12’den gece 3-4’e kdr pc açık, arada ben kaçıom tv izliom hayatım bunlar arasında geçiyor birde arada ihtiyaç molası war başka hiç bişey yok bide havalar sıcak of ya okullar açılsın artık canım sıkıldı okulda geyiq yapıos en azından 😀

Hocam dikkat et sağlık bu hiçbirşeye benzemez 😉

Bir cevap yazın

*