Geçtiğimiz günler gKAANs’dan “en etkileyici fotoğraf” diye bir mim almıştım. Mimi fikirbozan başlatmış ve dalga dalga devam etmiş. Ben yoğunluktan dolayı daha anca yazma fırsatı bulabiliyorum. Bir de buna resmin zor seçilebilirliği eklenince bir hayli zaman aldı. Geciktirdiğim için özür diliyorum. Efem, aşağıda yayınladığım resmi yaklaşık dört sene önce Webshot’da görmüştüm. Yine o zamanlar da masaüstümü süslemişti fakat sonradan yaşadığım bilgisayar sorunları nedeniyle resimlerim uçup gitmişti. Resmi geçtiğimiz hafta yeniden bulabildim.

Resimde de gördüğüniz gibi tehlikeler her daim vardır. Arkanızdan her zaman iş çevirenler mevcuttur. Onun için haytı dikkatli bir şekilde yaşayıp arkadan gelen tehlikelere hazırlıklı olmak lazım. Değilse bu minik kuş gibi birilerine yemek olabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi mimlemeye. Mimi Emel Abla, Gürkan ve Ahmet Eyüp‘e gönderelim.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Bu fotoğrafı hatırlıyorum , gerçekten mükemmel bir foto. Zayıf bi anında insanı ağlatabilir , ibret verici (çok mu abarttım :P)

Bu arada ilk mim’i sayende almış olduk teşekkürler 😉

Bir cevap yazın

*