Messenger için sözlük, konuşma gibi çeşitli botların olduğunu birçoğumuz duymuşuzdur. Mesela en yaygın olanı ingilizce bir kelimeyi yazdığımız zaman bize Türkçe’sini gönderen sözlük botu. Bunların yanına şimdi bir güzel bot daha eklendi. Müzik botu; evet yanlış okumadınız müzik botu. Müzik krizi olanlar için birebir.

music@messengerplayer.com adresini messenger listemize ekliyoruz. Servis listemizde göründükten sonra şarkıcının ismi ve şarkının ismini yazıp gönderiyoruz. Çok az bir süre sonra bot bize istediğimiz yani yazdığımız müziğin linkini gönderiyor. Bize sadece o linke tıklayıp müzikleri dinlemek kalıyor.

Küçük bir not; servis Türkçe müzikler açısından çok zengin. Kurtlar Vadisi müzikleri bile var. Ayrıca bu serviste indirme yapamıyoruz, sadece dinleyebiliyoruz.

Bana bu servisin var olduğunu söyleyen sevgili Esat‘a da teşekkürü borç bilirim.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

8 comments

tam benlik :))
aynen dediklerini yaptım ve şarkımı dinliyorum…paylaşım harika hamdi..teşekkürler…

Daha öncede duymuştum sanırım bu msn de müzik botunu. Denemedim ama kullanışlı olduğunu söylüyorlar, müzik dinliyesim gelirse denerim bende. 😀

güvenilir mi acaba ? ben şifremi girdim ama inşallah bi yamuk olmaz 🙂

Hamdi sayende meşhur oldular, hatta şöhret ağır gelmiş işi şımarıklığa bile vurmuşlar 🙂

We have maintenance!
Due to our increasing network traffic and to serve better to our visitors,
our site is under maintenance and temporarily out of service
Please visit at us at later time
Thank you for your patience

Bir cevap yazın

*