Evde misafirlerin olması sebebiyle dün odamı misafirlere kaptırdım.Bu da bilgisayarım ve internetten birgünlük ayrılık demekti.Daha doğrusu bir akşamlık ayrılmak demekti.Ben de dedim boş boş oturmayayım bari magazin haberlerine bir takılayım.Açtım Star’ı adını bilmediğim bir magazin programını izliyorum.ilk olarak Gülşen ve Reha Muhtar’ın aşk yaşadığını duydum.Ehh birbirlerine yakışırlar da hani.Dedim Allah mesut etsin,hayırlı işler :D.Sonra şu bizim denyo vardı adı Meriç.Geçenlerde bir programa konuk olmuş.Yine “stir me up” şarkısı ile ayısal haretleri ile çıktı programa :D.Meriç’in bir matematik dehası olduğunu filan söylüyor magazin programının spikeri.Kendi içimden yok canım dedim daha neler.Olay şu adam programda bir kaç sayının br kaç sayıya bölümünü virgülüne kadar söylüyor.Yani 65255’ün 7’ye bölümü kaçtır diyorlar.O da virgülüne kadar söylüyor.Buna matematik dehasıymış diyorlar.Hee biz de yedik :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Evet ya çok saçmaydı.Ayrıca Reha Muhtar ile Gülşen!i de tebrik etmek lazım.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş 😀

Dün akşam ben de izledim aynı programı.o adam matematik dehası ise ben de matematiği icad eden dişicanım 😀

Yok biz küçümsemiyoruz ki.Küçümsiyor olsak bile o küçük mü?Maaşallah boğa gibi 😀

Hamdi Bey biz kendimize bakalım isterseniz size de hayırlı işler.Hayır elalemi yazıyorsun da kendini neden yazmıyorsun? 😕

Bir cevap yazın

*