Türk Telekom, ara ara fiyatları indirdik hızı yükselttik dese de değişen hiçbirşey yok.Bağlantı hızınız asla dahil olduğunuz paketteki hızın yanından bile geçmiyor.Bunlar da yetmiyormuş gibi zaman zaman interneti kesiyorlar.Müşteri hizmetlerini aradığımızda karşımıza çıkan kişicanın aslında pek de bilgili olmadığını görüyoruz.Hadi bunları çektik sinemize.Ama bunlar yetmiyormuş gibi kalk sen bir de fiyatı yüksek tut.Olacak şey değil!!!.Bu konudan tek muzdarip olan ben değilmişim ki PCnet dergisi bir kampanya başlatmış.Kampanyanın şekli aynen şöyle “Türkiye’nin bilgisayar ve internet dergisi PCnet, Türk Telekom’un ADSL fiyatlandırma politikasını protesto ediyor. Siz de Türk Telekom’un ADSL fiyatlarını düşürmesi gerektiğine inanıyorsanız protesto girişimimize katılabilirsiniz”.Daha detaylı bilgi ve kınama formu için aşağıdaki linke tıklayın.

Siteye Işınlan

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

8 comments

geçenlerde int. cafede nette gezinirken bir site görmüştüm sırf protesto amaçlıydı bannerları falan vardı, o siteyi bidaha bulsam o bannerı koyucam siteme dünyanın en pahalı internetini biz kullanıyoruz diye

Bir cevap yazın

*