Hatırlarsanız geçtiğimiz sezon Kurtlar Vadisi, Terör serisi ile izleyicilerinin karşısına geçecekti. ilk bölümü ile terörün ne boyutta olduğunu izleyicilere kısmen de olsa aktardığı ve bazı çevreleri rahatsız ettiği için RTÜK tarafından durdurulmuştu. Böylece Kurtlar Vadisi Terör ilk bölümün ardından yasaklandığı için ikinci bölümü görememiştik. Hatta bloglarımızda ve diğer sitelerde tepkimizi dile getirmiştik fakat hepsi nafile… Kurtlar Vadisi Pusu serisiyle yayına devam etti. Ve şimdi, Kurtlar Vadisi Terör yeniden ekrana gelecek.

Son zamanlarda hayatını kaybeden ŞEHiTLERiMiZ için Kurtlar Vadisi Terör’ün yasaklanan ikinci bölümü yasağa rağmen Show TV tarafından yayınlanacak. Elde edilen gelir şehit ailelerine bağışlanacakmış. Birinci bölümün ardından tartışmaları beraberinde getiren dizi bakalım ikinci bölümün ardından neler getirecek. Kurtlar Vadisi Terör 18 Ekim Perşembe saat 22:00’da Show TV’de yayınlanacak.

Herhangibir tepki gelmezse Kurtlar Vadisi Terör’ün yayına devam edip etmeyeceği ise cümleten merak konumuz. Acaba yine birilerinin kanına mı dokunacak?

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

toplanan gelirler umarım ihtiyacı olan ailelere ulaştırılır.K.V Terörün yeniden yayına girmesi ve kampanya başlatması gerçekten iyi bir olay.

Toplanacak olan reklam gelirinin şehit ve gazi ailelerine bağışlanacak olması çok sevindirici ve takdire şayen olarak buluyorum.

Bu arada birinci bölümünü izleyip kaldırılmasından dolayı hala üzgün olan ben, bir nebzede olsa ikinci bölümle avunacağımı düşünüyorum. Fragmanlarını izledim, süper olucak!

onlarca sponsor vardı iyi bir bağış olmuştur eminim.

Bir cevap yazın

*