Yaklaşık 2 hafta önce ufak bir kaza sonucu yüzük parmağımı (yüzük takmasam da )  azıcık derinden kestirdim. Birkaç dikiş filan atıldı, bandaja alındı derken internet varlığımı sadece Twitter üzerinden gösterebildim. Tam eklem yerinden kesildiği için çok fazla hareket ettirme diye uyardı melek yüzlü hemşire 🙂 Dikişler dün alındı ve kesiğin büyük kısmının kaynamış. Şu an bazı kısımları çok az oranda hissediyorum ve oldukça zor oynatıyorum. Tamamen kaynadıktan sonra bu sıkıntıların geçeceğini söylediler. En azından yazı yazabilecek hale geldi.

Bu zaman zarfında kendimi bilgisayardan soyutlayıp Fatmagül’ün suçu ne dizisi başta olmak üzere tüm anne, abla dizilerini izledim. o Fatmagül’ün suçu ne acayip şeydir öyle. İki gündür dolaşan haberlere göre birileri balonunu da yapmış (: Ayrıca dün akşam Beşiktaş maçını izleyip kahroldum. O ne rezaletti öyle?

Neyse ki yazılacaklar listem de çok boş değil. Yazacağım şeyler var. Yavaş yavaş, dozunu hafiften arttırarak vereceğim bünyelere. Tekrar görüşmek üzere parmaklara iyi bakın 🙂

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

9 comments

Geçmiş olsun Hamdi hem parmağın için hem beşiktaş için
zamanla ikiside daha iyi olur umarım .

Geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede eskisinden daha sağlıklı bir hale dönersin…

Bir cevap yazın

*