Yılın son gecesinde çok orjinal bir rüya görmesem olmazdı zaten. Hani herkesler gibi sevgilimle el ele tutuşup gezdiğimi görsem, beyaz atlı prens olsam hadi onları geçtim en azından normal birşey görsem yine sorun çıkmayacak. Rüyalarım ya gerçekle ilişkilendirilmiş oluyor ya da çok aksiyonel bir biçimde yansıma yapıyor.

Rüyada kiralık katil olduğunu görmek, parasını alıp işine bakmak bir Kadir Abi olmak nelere yorulur bilmiyorum. Rüya tabirlerinde “kiralık katil” sayfasını bulamadım, tabirlerin böyle bir durum karşısında aciz kaldığının anlamı “aklın yolu birdir, herkes gibi normal rüya gör” demeye getirmektir.

Hani desem ki akşam böyle aksiyonlu filmler izledim, Türk sineması ile uyudum… Böyle birşey de yok.  Last.fm’de ney taksim dinleyerek uyudum kaldım. Acaba ney taksimleri insana böyle bir hava mı katıyor sorusu da aklımın bir ucundan geçmedi değil.

Yılın son gecesinde böyle bir rüya görmek, görüp de yorumlayamamak 2008′ vurulan son darbedir. Yani öyledir inşallah 🙂

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

hava soukya yamicim:)yorganını iyi ört bu tarz rüyalar hayra yorulur ne diielim hayır olsun bence neyden etkilendin biliomusun bana ajanlık yapıyonn ya:)kiralasam katil bile olursun yani:))nese güzel rüyalar görmen dileğiyle mesela 150 kg lık bi kadının seni benim ol die kovalaması gibii zuaaa:))))

Eheheh 150 kg esprisini geçiyorum ama ilerleyen günlerde bu ajanlık konusunda derin çalışmalar yapmayı düşünüyorum. İyi para var diyorlar (: Son olarak halka açık yerlerde “Yami”‘yi kullanmasaydık, karizmayı çizmeseydik (:

Bir cevap yazın

*