Bu yazıyı bir arkadaş göndermiş ben bayağı güldüm.Tabi doğruluk payı ne kadar tartışılır ama yine de komik.

Bir gün arkadaşlar yolda yürüyoruz.Bir anda yanımızdan son sürat bir minibus geçti.Biz freni patladı filan demeye kalmadan minibus ilerideki direğe geçirdi.Hemen koştuk yardım edelim die.Minibüse ulaştığımızd manzara şuydu: kiminin dudağı patlamış, kiminin kaşı açılmış, yani herkes yaralıydı.Ama tuhaf olan birşey vardı.Yolcuların hepsi gülmekten kırılıyordu.Tabi biz şaşkın şaşkın ne olduğunu öğrenmeye çalışıyoruz.Birisine sorduk ne oldu die.Bir ikisi güçlükle “şoför” diyebiliyor sonra yine gülmeye başlıyordu.Sonra öğrendikneolduğunu.

Meğerse bizim şoförlerin meşhur hareketi vardır ya hani kapıyı açıp aşağı tükürmeleri.Baba tükürürken dengeyi tutturamamış doğru aşağı düşmüş.Minibüs de kontrolü kaybedip direğe geçirmiş.” 😀

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

8 comments

Gerçekten komedi ya. sen giderken tütkür bi de aşağı düş 😀

nerden bulursun böyle ilginç hikayeleri,valla tebrik ederim seni.işe geldiğimde ilk senin sayfayı açıyorum.hamdi yine ne ilginç yazılar yazdı diye.

Çok iyi ya, yaralanan olsa da; ölen olmadığına göre, onlar güldüğüne göre biz de gülelim 😀 😀

Pes doğrusu Hamdi! Abi nerden buluyosun bu hikayeleri. Bu yazıya memleketimden insan manzaraları diye bi başlık atabilirdin.

Böyle bir değişiklik olsun dedim.Diğer başlıklardan bir farkı olsun.Her yerde aynı.

ahhahaha ehhh yuhhh artık yawww. 😀 Ben de olsm ben de kırılırdım herhalde… ama yok bizim kanka bir ara oto ile 7 takla atmış.. Araba paramparça hesap edin yani.. ama bu burnu kanamadan içinden çıkıyor.. İşin daha ilginci, çıktktan sonra zoraki kapanan kapıları kitleyip eve gidiyor 😀

Bir cevap yazın

*