Dün akşam kendimi bayağı kastım galiba.Akşam 9’dan gece 4’e kadar bilgisayarın başındaydım.Maalesef işim olduğu için de şu sıralarda uyanmam gerekti.(Saat bu yazıyı yazarken tam olarak 07:48).Peki akşam neler yaptım?

  • En başta Turizm Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen konserler var.Dün akşam Sertap Erener vardı.Ama gidemedim :(.Ne gidecek birini bulabildim ne de gidecek vaktim oldu.Bugün Grup 84 var galiba.Birilerini örgütleyebilirsem gitmeye çalışacağım.Çünkü evde olduğumda kendimi manyak gibi görüyorum.
  • Sevgili Adem kardeşimin sitesinin temasında oynamalar yaptım.Ve yeni hali bir hayli hoş oldu.Tabi daha koydu mu koymadı mı bilmiyorum ama saat 16:00 gibi yeni halini görebilirsiniz. www.bunalim.org
  • Alanya Gündoğmuşlular Derneği’nin sitesini hazırlıyorum şu günlerde.Onun büyük bir kısmını bitirdim ve o esnada ben de bittim.Çünkü arkasına bir Halı firmasının sitesi var.Onun CSS’sini düzenledim.Aslında sıfırdan yazdım desem daha doğru olur.Üşenmeden saydım tam 126 satır kod vardı :D.
  • Winamp’da bissürü şarkı vardı kaldırmak istediğim.Açtım playlistimi yeniden düzenledim.Çok güzel parçalar koydum.Mesela Ayna koymamıştım önceden şimdi onları ekledim.Daha neler neler yani.
  • Düşündüm de artık cep telefonumu değiştirme zamanı geldi galiba.iyice fosilleşen NOKIA 2100’ı birilerine hibe edeceğim.Yeni telefonu ise şu şekilde aldırmayı planlıyorum.Doğum günüm yakşaıyor.7 Haziran doğum günüm.O zamana kadar kardeşimi örgütleyip masrafları babama yıkacağım.Hatta bunun için duygu sömürüsü olarak kullanacağım kelimeleri bile buldum :D.
  • Son olarak elimi 26.kez bilgisayar fanına kestirdim.Bugün ilk işim kabloları düzenlemek olacak.Değilse daha bu el çok kesilir :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

te$ekkürlerimi sunuyorum hamdi karde$im, güzel çalı$ma yapmı$sın tam istediğim gibi.. siteye’de uydu hani..
allah razi olsun.

Dünyayı sen mi kurtaracaksın be h-yaman öyle bilgisayar koltuğunda yaldır yaldır 😀

Gece gece derdin ne de playlist filan güncelliyorsun.Yat kardeşim sabah kalkınca yaparsın.Rahat ile sorunun var heralde 😀

Elif valla burdan bakıldığında ben kurtarmasam senin kurtaracak gibi bir duruşun yok 😀

Bir cevap yazın

*