Az önce vazgeçilmez felsefemi uyguladım yani yemek yedim.Annem öyle güzel hazırlamış ki yemeği sormayın.Sırf ağzınız sulansın, bana gıcık olasınız die yazıyorum bunu :D.Karnıyarık, pilav ve cacık üçgeninden oluşan bir menu vardı.Valla hızımı alamayıp 2 porsiyon yemişim yemeği.Daha verse yerdim ama veto edildim :(.Bize filan gelirseniz ikram ederim size aynısından.Neyse hadi bakalım size de afiyet olsun.Umarım sizin menu de bu kadar zengindir.Ha son bir uyarıda bulunayım.Sakın bana özenip de öyle 2-3 porsiyon yemeyi denemeyin.Sonra Allah korusun felç filan geçirirsiniz. 😛

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

O kadar şeyi yedin ve hala bu yazıyı üşenmeden yaabiliryorsun.Bravo valla.

Yarasın hocam.Yiyon sonra da siteye durmadan yazı yazıyon 🙂

Oh valla yarasın.Neyse yaz gelsin.Alanya’ya bi geleyim.Bana da ikram edersin 😀

benimde karnım acıktı.ya kardeş yiyen var yiyemiyen var ne iş*

Kardeş bu kombinasyon bence çok tehlikeli.Bilimsel açıdan baktığın zaman patlamaya hazır bomba gibi ortalıkta dolaşıyor olman gerekiyor.İşte sana bir tavsiye: En yakındaki benzin istasyonuna git ve orada bulunan “ateşle yaklaşma ” tabelalarından bir adet iste.Vermezlerse de söyle: “Parası neyse veririz yawww”…:lol:

Valla öyle bir yazmışsın ki gören kaçacak :D.Korkma ya son zamanlarda tecavüze uğramış birisi yok

Bir cevap yazın

*