Muhtelif teknik sorunlar nedeni ile iki gündür bloga erişim sağlayamadınız. Sadece siz değil ben de sağlayamadım 🙂 Sorunu dün akşam saatlerinde çözmüş olmamızın verdiği gururla yayın hayatımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Daha önce “Benim Dünyam” kategorisinde yazılarımı canımın sıkkınlığından ötürü bir süre seyrekleştireceğimden bahsetmiştim. Son zamanlarımı bu yazıda toparlamak istedim. Geçen hafta vizeler vardı ve hemen hemen hepsi kötü geçti. Yaşadığım olayların üstüne sınav aslında pek de hoş durmadı diyebilirim. Bilgisayar da bile yanlışlarım var 🙁 Ama ne yaparsınız hayat bu, devam ediyor bir şekilde. Yanınızda bulunmasını istediğiniz insalar olmasa bile!

işlerime bir süreliğine “saldım çayıra mevlam kayıra” felsefesi ile yaklaştım ama gördüm ki işler dağ gibi oldu. Hepsi birikti ve neredeyse ülke sorunu halini aldılar. işlerime yeniden kendimi vermeye başladım iki gündür. Her ne kadar kafamdaki RAM’in yarısını iş yarısını da takıldığım olaylar için kullanıyor olsam da yeniden motive olmaya başladım.

Sanırım iki haftadır bütün terslikler beni buluyor. Şöyle bir liste yaptım kendime;

  • Önceden de bahsettiğim gibi öfke ile kalktığım bir olayda, suçsuz iken suçlu duruma düşmem
  • Bilerek ya da bilmeyerek birçok arkadaşımı, yakınımı kırdım
  • Sınavlarım olabildiğince kötü geçti
  • işlerim birikti ve ilk defa söz verdiğim işleri ertelemek zorunda kaldım
  • Site kısa da olsa yayından koptu
  • Araba bozuldu yolda kaldım 🙁 Koç kafalı Ford servisi ben arabyı çalıştırdıktan sonra geldi
  • Sürekli patlamaya hazır bir bomba misali hayata devam ediyorum

Allah nicelerini göstermesin diye dua ediyorum. Olur ki bu yazıyı ilgili şahsiyetlerden birisi okursa kendi zat-ı allerinden hala cevap beklemekteyim. Gerçi okumadığından eminim de hani olur ya yanlışlıkla giriverir siteye de okursa diye şey ettim.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Dört gözle bekledik:) sitenin açılmasını 🙂 Kimin sınavları güzel geçiyor ki fazla takmamak lazım.Diğer sorunlara gelince zamana bırak derim sonuçta yaşıyoruz:) 😀

Evet haklısın dört gözle bekledik, sorunları da zamana saldık gitti zaten düzelirse 😉

Hamdicim efkarlı gördüm seni 😉 Takma kafana canım düzelir zamanla herşey…

oo ne güzel ne güzell yine kavuştuk bay yamana..özlemiştik blogu ama kendisi de özlemişti yaff 😀 :Dhoşgeldinn sayınn yaman yenidenn..

Araba bozuldu yolda kaldım Koç kafalı Ford servisi ben arabayı çalıştırdıktan sonra geldi 😀 😀
hehehee 😀 :Dkızma nolurr amaa içimde kalmıştıı gülememmiştimm doğruu düzgünn..neysee geçmişş olsunn atlattınn şükürr..

hayat devam ediyorr şekerr..karamsarlıkk yakışmıyorr sanaa..herşeyy güzell olacakk…sadece biraz sabırr…üzme kendinii bu kadarr yaaa….

hadi kal sağlıcaklaaa..

Ben de bu h-yaman rss’i neden açılmıyor diyordum 🙂 Geçmiş olsun-hayırlı olsun.. Bi daha sorunla karşılaşmazsın inşallah. 😉

galiba sınavların üzerinde pek durmamak lazım. finaller olduğu için önümüzdeki maçlar daha da önemli. 🙂

insanlara, “hakettiklerinden” fazla değer verirsen, onlar da sana zarar verirler. hele ki sanal alemde, bu arada, geçmiş olsun hosting sorunları yaşamışsın, bir çoğumuzun baş belası, ve yapacak bir şey de yok….

Bir cevap yazın

*