Şöyle bir derleme yapayım dedim komşu bloglardan ne var ne yok son dönemlerde diye.ilk olarak Hoplayan Manda ekibinin oyun sitesi ile başlayalım. Çobansalata ismi ve “Dadından yinmez, bol hıyarlı, bol sulu, salatavari oyun sitesi” sloganı ile yayın hayatına başlamış bu eğlence dolu site. Açıkcası Dynun’un attığı e-postadan sonra hemen girdim ve ismine, sloganına hayran kaldım. Site bünyesinde online olarak oynayabileceğiniz oyunları barındırıyor. Çobansalata’ya buradan ulaşabilirsiniz.

Erhan şu sıralar Netvibes’in Türkiye’deki proje yönetmenliğini yapıyor. Eğer Türkçe ve RSS kaynağı olan tavsiye edebileceğiniz siteleri şu yazısındaki yorumlara yazabilirsiniz. Ayrıca Erhan’ın kendi sitesinin de RSS adresi değişti. Onu da şuradan bakabilirsiniz.

Hakan’ın yeni yazdığı eklenti ile devam ediyoruz. WordPress Yorum Url Kontrolü 1.0 isimli eklenti ile bloglarımızda yorum yazan ziyaretçilerimizin web sitesi kutucuğunu anlamasız kelimelerle doldurmasını engelleyebiliyorsunuz.

Falanfilan.org’un blix temasını harika bir şekilde düzenlediğini ve imrendirdiğine şahit olmuştuk. Kendisi haftasonu bu güzel temayı paylaşıma sundu. Şuradan ulaşabilirsiniz.

Tatar Yiğit de boş durmamış ve adminleri Alanya’da yaşayan birkaç tane siteyi blogunda tanıtmış. Hmm aralarında ben de varım ve teşekkür ederim. Yazıya şuradan zıplayabilirsiniz.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Daha çok yeni sayılır bizim salatamız =) Seçmece oyunlar koymaya çalışıyoruz 😉 Teşekkürler

Bir cevap yazın

*