Kendimde ilginç bulduğum şeylerden birisi de sağdan soldan gelen eşantiyonlara çok mutlu olmamdır. Yaptığımız iş gereği çeşitli firmalardan ajanda, kalem, blok not kağıtları, bardak vs. hediyeler alıyoruz. Tabi gelir gelmez hepsine el koyuyorum. Ama dün çekmecelerimi kurcalarken farkına vardım ki bu hiç iyi birşey değil. 2007’den kalma sıfır km ajandalar var. 2008,2009 ve sırada 2010. Neyse ki 2010 ajandalarını kullanıyorum 🙂 Ama öncekileri ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Blok not kağıtlar da aynı şekilde. Sabah masalara dağıtım yaptım onun da çözümünü buldum. Sanırım bir daha böyle birikimler yapmayacağım. Ha bardakları da unutmayalım. Değişik markaların bardakları var. Sabah çayını farklı bir markada, 5 çayını da farklı bir markada, tabi ara çayları bambaşka bir markanın bardağında içiyorum. Farklı duygular yaşatıyor bu bana 🙂

Bir diğeri de arabaların mazot kokusunu pek sevmemdir. Benzin o kadar olmasa da mazot çok hoştur. Tabi yeni araçlardan çıkan mazot kokuları oldukça kötü düzeydedir. Nedeni ise çevreye daha az zarar vermeleridir. Eski kamyonetler çalıştığında dışarı çıkan koku eşsizdir.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Bir cevap yazın

*