Ben son zamanlarda böyle bir sezona şahit olmamıştım.Çok muhteşemdi gerçekten.Gerçi ben Beşiktaşlıyım.Ama yine de benim gönlümde ASLAN yatıyordu.Fenerli arkadaşlar gücenmesinler, darılmasınlar sakın.Onlar da muhteşem bir performans gösterdiler.Onları da sonuna kadar tebrik ediyorum.Ama FB çok talihsiz bir sezon yaşadı bana göre.Türkiye Kupası’nı Beşiktaş aldı.Şimdi şampiyon da GS oldu.Fener’e birşey kalmadı.Şimdi sonuç nedir?Bazı Fenerli arkadaşlar haftalar öncesinden şampiyonluk kutlaması yapmasın ve biraz dilini tutsunlar (onlar kendini biliyor :D).Umarım seneye şampiyonluk yarışında biz de oluruz.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

ben bir galatasaraylıyım gerçekten anlatılamaz bir sezon yaşandı bu sene bunu yaşamak lazım.. aslında bizim şampiyon olacağimız beşiktaş maçında belliydi bence çünkü biz bu yola yüreğimizi koymuşuz parayı değil.. o son dakikada atılan gol olmasaydı şampiyon deildik..allah’a şükür hak yerini buldu beşiktaşlı arkadaşlarada teşekkür ederiz tebriklerinden dolayı…

Ben bir Fenerliyim ve gerçekten de bu şampiyonluğu GS’nin bizden fazla hak ettiği kanısındayım.Ne para ne transfer…Çok zor, sıkıntılı, krizli günler geçirmesine rağmen şampiyon oldular.Bu da demek oluyor ki bizden çok istediler.

Bir cevap yazın

*