Sıra numarasını aldığınız andan itibaren sinir katsayınızı yükselten, sıranızı beklerken her an sistemin gitme ihtimaline karşı kendinizi hazırladığınız, o kadar saat bekleyip sıra size gelmek üzereyken sistemin gittiği, 6 gişe var iken bunlardan sadece ikisinin aktif çalıştığı, sistem gelince de sizin numaranızı atlayıp bir sıra sonraki ile devam eden, sıranızın geçtiğini söylediğinizde şaka gibi cevaplar aldığınız Türkiye’de bu konuda rakip tanımayan eşsiz bir bankadır. Ha ATM var dediyseniz; onda zaten sistem denen şey gün boyunca yokmuş.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Türkiyede en güvenilir banka Garanti. ATM si en yoğun banka yine garanti. ATM si en bakımsız ve problemli banka Akbank. En hızlı işlem yapan yapıkredi ve Akbank. En yoğun banka Ziraat. En yoğun özel banka Garanti. En yavaş işlem yapan banka İşbankası. Çalışılabilecek en banka Garanti. Ama yukarıda saydığın sorunlar her bankada yaşanabilecek olağan sorunlar. Sonuçta her şube ayrı bir banka.

@Suat, ben kişisel olarak Garanti ile çalışıyorum ama işin içine şirket girince her banka ile çalışmak zorunda kalıyorsun. İnan Ziraat Bankası hepsinden iyi 😉

Bir cevap yazın

*