Beşiktaş şu anda zor dönemlerinden birini geçiriyor. Teknik kadrodaki problemler, Tigana efendinin sorunu, takımın ligdeki durumu ve daha neler neler… Ancak maçta hiçbir sebep gölge düşüremedi zaferimize. HAKEM BiLE!!!(Ulan şu düdüğü çalarken bi içine bişey kaçsa ne kadar mutlu olacaktım)
UEFA’nın Türk takımları üzerine ne oyunlar oynadığını bilmiyorum ama dün akşam amacına ulaşamayan bir takım, bir hakem ve bir UEFA vardı. Bize rakip oyuncunun yanından geçerken çalınan faul düdükleri, rakip oyuncular bizim oyuncularımızı altına aldığında bile çalınmadı. Gereksiz yere sayamayacağım oldukça fazla düdük var. Vee tabi ki çok anlamsız kartlar. Ancak hiçbirşey taraftarı ile bütünleşen Beşiktaş’ımızın zaferine engel olamadı. Bunun üstüne Leverkusen’in yenilmesiyle bu güzel geceye gölge düşürecek hiçbirşey kalmadı. UEFA ve hakem galiba cevabını almıştır. Anacım “Kartallar yüksekten uçar!!!”.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

Bir cevap yazın

*