Tam böyle yolda gidiyorsunuz varsayalım.Kaldırımda da sizin önünüzde yürüyen bir dişican.Mini eteği, sarışın saçları ve arkadan görünümü ile harika.Tahmin edebiliyorum bu durumda ne yapacağını erkeklerin.Önce birazcık keseceğiz ve arkasından yürümeye devam…Dişican hangi istikamette giderse biz de o istikamette gideriz.Böyle bayağı bir yürüdükten sonra dişican bizi hayal kırıklığına uğratabilir.Nasıl diyeciksiniz.Bir kere çirkinliği yüzünden değil.Kadın çok güzel, hem fiziki düzgün hem de çok tatlı.Eee peki nedir bu?Yazının devamındaki resme bakarak beni daha iyi anlayacaksınız :D.

Evet işte hayal kırıklığının bir numaralı sebebi.O güzelim dişican arkasını döndü bir bakınız o da ne?Eli burnunda; maden çıkartıyor.Ne kadar iğrenç.Şahsen böyle bir durumla karşı karşıya gelsem herhalde bir köşeye çöker ağlardım.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Yorum, pornografik unsurlar içerdiğinden KTÜK tarafından engellenmiştir.

Aaa olur mu Hamdi! Niye dalga geçiyorsun hatun ile 😀

Kız ne güzel BEYNiNi kaşıyor 😀

yazık lan 🙂 hiç yakıştırmadım bu hatuna bu tür hareketleri 😀 olsun amma onu o BEYNiNi KAŞIYAN haliylede sevenelr olacaktır 😀

Bir bayan olarak çok iraaanç buluyorum bunu.Bu ne ya ıyy 🙁

işte siz dişicanlar böylesiniz.Bir de bize pis dersiniz.Asıl size ıyy 😀

Bir cevap yazın

*