Acayip yönlere uzanan tıp erkeği de hamile bırakmayı becerdi nihayet. Okudum ve şok oldum, “yuh” dedim. Hamilelikte son nokta; erkekler de hamile kalabiliyormuş. ABD’de kafayı sıyırmış, sıyırırken kıvılcımların orasından burasından çıktığı varsayılan elastik, sızdırmaz, pistonlu bir manyak kişican çocuğunu karnından taşımaktaymış.

Şaka değil, ama şaka kadar da espriye sahip olayın kahramanı çocuğu şöyle peydahlamış: Önce göğüslerini aldırmış ve düzenli olarak hormon almış. Sonrasında hormon kesilmiş ve evet, regl olmayı başarmış nasıl becerdiyse.  Sonrası da malum, dişicanlardaki gibi karnı şişmiş ve yakında doğuracakmış.

La havle vela kuvvete dedirten bu olay ile piyasada bundan sonra karnı şiş abilerimizi de görmek mümkün olacak. Bunlar erkek denizanası gibi eşleri için hamile kalan arkadaşlardan olacak. Bu durumda çocuk isteyen kişicanlar da tepkilere maruz kalabilir. Muhabbeti düşünün:

  • E:Hadi çocuk yapalım.
  • K:Hayır ben taşıyamam onu.
  • E:Ama ne güzel olur bi çocuğumuz olsa.
  • K:Çok istiyorsan sen imal et.

Akıllara zarar tıp dünyasının neler yapabileceğini gördük. Yakında beşiz doğuran adamları göreceğiz. Olmadı at gibi koşup, köpek gibi havlayan bebekleri de göreceğiz. Ya da 30 yaşında doğabilen bebekler…

Ha az kalsın unutyordum; olayın kahramanı da “doğacak çocuğumu taşıdığım için mutluyum, eşim annesi ben de babası olacağım yine” demeçlerini vermiş. Bir de uzun uzadıya düşünmeyin “bebek nerden çıkacak?” diye. Sezercik yaptıracaklarmış.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

Şuana kadar 90 kez vuku bulmuş bir olaymış, Fetus in fetus denilmekteymiş. Hayret doğrusu, filmler, masallar v.b. gerçek oluyor 😀

yok ya böyle erkek olunmaz..

hah ilerde evli çiftlerde olacak güzel bi aile kavgası doğdu.. Bide düşünseneze çok çocuk yapan aileleri..

Ağır abi: Kız gel bugün senle sıcaklar kumlardan soğuk sulara inelim..
Bayan: Bundan önceki indiğim 30 soğuk su macerası yetmedi mi lan hüsnüüü!
AA: Gel kız naz yapma lan..
Bayan: O değilde hüsnü, hani diyorum bu sefer sen doğursan. Yeni bişiy duydum erkeklerde doğuruyormuş. Artık nasıl becercen bilmiyom ama, dene bakalım, isminide gaycan koyarız.. sen kendine bişiy yapıp doğurcan ya, erkek bekleme zaten doğacak olandan..

Q’i bayan olan şu dünyada bir erkek neden illa kendim doğuracağım diye tutturur ya Rabbim?
Geriye kalan I’u da erkekler ve “diğerleri” olarak ayırmak gerek. Yazık şu kadınlara…

Çüşş diyorum yuhh diyorum daha diyecek çok şey var ama diyemiyorum 🙂 Desene hocam, göbeği olan erkeklere yapılan “çocuk kaç aylık abi” muhabbeti gerçek oluyor 🙂 Dünyanın sonumu geliyor nedir..

Bu “sezercik yaptıracakmış” lafını Ata abimiz kullanıyordu 🙂 Enteresan bir olay, bu dünyanın çivisi çıktı olm. Birde ufak bir düzeltme hafızam beni yanıltmıyorsa karısı için hamile kalan, doğuran ve ölen deniz anası değil atı olacaktı 😀 Daaat, yanlış cevap Hamdi bey, lütfen stüdyoyu terkedin.

Bir cevap yazın

*