Cumartesi günü cep telefonum için 512 Mb’lık hafıza kartı satın aldım.Ancak bir kaç sorunum var ve bir türlü çare bulamadım.Ben telefonun kendi üzerinde gelen hafıza kartının içindeki programları ve diğer dosyalarımı hiç bozmadan yeni hafıza kartıma atmak istiyorum.Tam 2 saatimi ayırmama karşın nuh deyip peygamber demeyen bu alete bu olayı nasıl yapabilirim?Galiba bir günlükçü ilk defa soru soruyor :(.Veya ben ilk defa soruyorum.Bunun cevabını bilen arkadaşlar yorumlara ya da iletişim bölümüne yazabilirler.Bu arada telefon modeli Nokia 6630 şimdiden herkese teşekkürler.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Hafıza kartı-usb dönüştürücü kullanarak bilgisayara aktarıp dosyaları, sonra da aynı kabloyla yeni hafıza kartına aktarsan olmuyor mu? Ya da hafıza kartı girişli bir bilgisayar bul. 🙂
Aklıma başka bir şey gelmedi şimdi. :mrgreen:

Hayırlı olsun, bu arada. 😀

Hasan denedim onu maalesef olmuyor.Orjinal kartın içindeki programları görmüyor.Yalnız daha da çözemezsem Nokia’ya mail atacağım :D.

Bir cevap yazın

*