Yer Alanya Adliye Sarayı karşısındaki halı saha.Saat 10 suları.Ben ve ekibim güzel bir maç yapmak için sahadayız.Maç başlar aradan pozisyonlar ve goller geçer.Derken bir hava topu atılır.Ben de sakin sakin hava topuna yükselirken karşı takımdan birisi de yükseldi.işte olanlar o andan sonra oldu.Çarpıştık ve sonucunda sahalara ve maçlara bir süreliğine veda etmek zorunda kaldım.Buna benzer bir olayı da kışın yaşamıştım.Ve tam 4 ay futbol oynayamamıştım.Bugünkü olaydan sonra Sinem ablamın konuşmaları kulağıma ilişti.Hep der ki “ne anlarsınız halı saha maçından.Kafanızı gözünüzü parçalıyorsunuz”.Evet galiba kafam bu sefer parçalandı.Şimdi ağrı kesicimi içmeme rağmen “zonk zonk” ediyor.Eğer geçmezse H-Yaman sabah hastane yolcusu.Şimdilik sahalara elveda.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Hocam öncemli birşeyin yoktur inş.Yaz gününde de maça gitme zaten.Hava sıcak, basınç çok.Tekrardan geçmiş olsun.

Hamdi geçmiş olsun, inşallah en yakın zamanda iyileşip geri dönersin sahalara.

geçmiş olsun kardeşim ben diyorum sana basketbol oyna daha zevkli şahsen pek haz etmem ztn oynasamda kaleci olurum futbolda

Futbolun yeri ayrı basketbolun yeri ayrı.Onu da oynardık zamanında :D.Hatta 3’lükleri çok iyi atardım.

Bir cevap yazın

*