H-Yaman.com Bir Yaşında

Tam 1 sene önce hasta hasta kurmuştu Hamdi sitesini. SurFeR’ın bana yapmış olduğu gibi, bende büyüklerimden gördüm yaparım hesabı, H-Yaman yönetim paneline girip bu yazıyı yazarak doğum günü süprizi yapayım dedim Hamdi’ye.

Bugün H-Yaman’ın 1. yaş günü. Bu 1 yıllık süre içerisinde 698 yazı yazmış, Oranlarsak yani günde 1.91 kere yazı yazmış hayvan. Bu yazıları ile bir çok insanın dikkatini çekti. Bkz.ben. Ve H-Yaman en çok takip edilen bloglar arasında yerini aldı. Bir çok destekleme projesine katıldı. Destekledi, desteklemekte ve destekleme planları yürütmekte. Bu demek oluyor ki “destekliyorum arkadaş” diyerek sadece yazı yazmasından öte bir olay.

WordPress sisteminin pirilerinden biri oldu, tema çizdi, kod yazdı, tasarladı tasarlattı. WPdestek gibi bir WPciler için destek platformunda yazarlık yapmaya başladı. (Erhan’dan torpilli torpilli, çaktırmayın, şşş!)

Herif bol yiyip, erken uyuyuduğu için, 00.00’da yazı yayınlama kuralına uyamadı. Yayın yönetmeni, içerik danışmanı, otçu b*kçu olarak bana yalvardı, acıdım, kabul ettim, yayınladım yazılarını. Şaka len şaka 🙂

Nihayetinde çok güzel yazılar yazdı, bir çok blogcuyla kaynaştı. Bu, onun için en önemli olanı diye tahmin ediyorum, değilsede artık öyle, ayıp canım yazmışız bi’ kere. Sitesinin ne kadar görüntülendiğini ise hunharca belirtiyor sitesinin yan bölmesinde, 260910! Takip eden çoook insan var (ona göre 🙂 )

Söylemek istediğim şu ki “Nice Yıllara H-Yaman!”

Sevgiler aYYaS