Tam 1 sene önce hasta hasta kurmuştu Hamdi sitesini. SurFeR’ın bana yapmış olduğu gibi, bende büyüklerimden gördüm yaparım hesabı, H-Yaman yönetim paneline girip bu yazıyı yazarak doğum günü süprizi yapayım dedim Hamdi’ye.

Bugün H-Yaman’ın 1. yaş günü. Bu 1 yıllık süre içerisinde 698 yazı yazmış, Oranlarsak yani günde 1.91 kere yazı yazmış hayvan. Bu yazıları ile bir çok insanın dikkatini çekti. Bkz.ben. Ve H-Yaman en çok takip edilen bloglar arasında yerini aldı. Bir çok destekleme projesine katıldı. Destekledi, desteklemekte ve destekleme planları yürütmekte. Bu demek oluyor ki “destekliyorum arkadaş” diyerek sadece yazı yazmasından öte bir olay.

WordPress sisteminin pirilerinden biri oldu, tema çizdi, kod yazdı, tasarladı tasarlattı. WPdestek gibi bir WPciler için destek platformunda yazarlık yapmaya başladı. (Erhan’dan torpilli torpilli, çaktırmayın, şşş!)

Herif bol yiyip, erken uyuyuduğu için, 00.00’da yazı yayınlama kuralına uyamadı. Yayın yönetmeni, içerik danışmanı, otçu b*kçu olarak bana yalvardı, acıdım, kabul ettim, yayınladım yazılarını. Şaka len şaka 🙂

Nihayetinde çok güzel yazılar yazdı, bir çok blogcuyla kaynaştı. Bu, onun için en önemli olanı diye tahmin ediyorum, değilsede artık öyle, ayıp canım yazmışız bi’ kere. Sitesinin ne kadar görüntülendiğini ise hunharca belirtiyor sitesinin yan bölmesinde, 260910! Takip eden çoook insan var (ona göre 🙂 )

Söylemek istediğim şu ki “Nice Yıllara H-Yaman!”

Sevgiler aYYaS

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

25 comments

Ayyas Niye 11 Mum Var o Pastada Bakem 🙂

Bende Tam pürüzüm Hamdi Nice HitLi SeneLere Demek Varken. Niye 11 Mum Var gibi fırLama soruLar soruyorum 🙂

260910 Hir sanırım Gerçek Hit değildir Bana göre 🙂 Gerçek Hit 250000 üzeri Küp gibi bişey oLması Lazım .. Seneye üzeri 4 oLur inşaLLah ..

hayırlı olsun Hamdi hocama…

eee aYYas sende alemsin 😀 .. Bakalım Hamdi hoca görünce nasıl tepki verecek..?

Hamdi şimdi derin uykusunda dişicanlarla savaştadır, sabah gelince görür artık. 😉

iyiki doğmuş h-yaman…hamdi gibi insanlar mesleği ilgi alanı ne olursa olsun bizlere lazım diyorum…

daha nice yıllara

Mutluluktan gözyaşlarımı tutamıyorum (pehh) 🙂 Evet Cem öncelikle sana çok büyük bir teşekkür gönderiyorum. Diğer arkadaşlar sizlerin de güzel yorumlarınız, desteğiniz, sıcaklığınız için teşekkür ediyorum. H-Yaman.com bir yıl önce yayın hayatına başladığında günde sadece 10 ziyaretçisi olan bir blogdu. Fakat sizlerin, ziyaretçi ve diğer site sahibi arkadaşlarımın kardeşlerimin destekleriyle bugün Cem’in anlattığı yere geldi. Hepinize çok teşekkür ediyor iyi sörfler diliyorum (ayrıca bu geleneği başlattığı için Surfer’a da bir teşekkür :))

Nice doğum günlerini bundan sonra da beraber kutlarız inşallah, Hamdi can…

hepi börtdey tuu yuuuu…. 😛

Nice mutlu seneler hamdi karedeş. 😉 Pasta daha kesilmemis duruyor 🙂 Kimseye dağıtmaya niyetin yok herhalde

nice yıllara hamdi!.. kusra bakma gece yarısı ilk yorumu ilk ben yapmak isterdim ama 😀 okul denen melet yüzünden son yorum benim.. doğum gününüz kutlu olsun 😀

@grkn Son yorum benden 🙂 Mutlu yıllar blog.. 😀

Nice 263635 (şu anki) ziyaretçilere… 🙂

HAMDi BE 1 SENE OLDU DEMEK NiCE YILLARA ARKADAŞIM.. iLK AÇILDIĞINDA 10 KiŞi FALAN VAR DEMiŞTiN BiRiSiDE BENiM VE BUNDAN ONUR DUYUYORUM… BAŞARILAR KARDEŞ…

benim ki diğer güne geçtii maleseff 😀 😀 😀 nice yıllarraa h-yaman.com..iyi ki varsınn h-yaman.com ve tabikii Hamdii…güzel bi gün olmuştur bugün senin içinn..
(bak sen benim doğum günümü kutlamadın ama ben senin bloğunun doğum gününüü kutluyorumm yaaaa 😀 😀 :D)

Yazılarını büyük bir zevkle izlediğimiz nice senelere Hamdi’cim..

Hayırlı olsun. Benimde site 3 yaşına bastı artık bakmaya üşenir hale geldim. inşallah sende sıkılmazsın.
Başarılar

Hamdicim kusura bakma yazmakta geciktim. Aksarayda stratejik planlar yapıyoruz. :))) Yeni yaşın hayırlı uğurlu olsun. Temennnim sitenin 10 kat daha fazla sadık ziyaretçi çekmesi ve kısa süreliğine bant genişliği mağduru olman :)))

Başarılarının devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

*