Siz bu kelimeleri okurken ben çoktan klavyenin üzerine veya başka bir yere sızmış olabilirim.Yeni uyanmama rağmen hala uykusuzluk seziyorum kendimde.Zaten bütün kemiklerim ağrıyor.Acaba gece uyurken birileri geldi de dövdü mü diye düşünmüyor değilim.Gözlerim ynıyor başımı dik tutamıyorum neredeyse olduğum yere yığılıp kalıcam :D.Birazdan duş alıcam ve cicli bicili yazlık kıyafetlerimi giyerek sezonu açacağım.Yeter artık kimse engel olamaz onları giymeme.Çünkü sıcak ve terliyor insan.Akşam da kardeşim Yuşa ile GS maçını izlemeye gidicez.O BJK maçlarını benim yanımda izlediği zaman hep yenmişizdir.Ben de onun yanında izlediğimde GS yenmiştir.Onçün beraber izleyeceğiz.Umarım olaylar filan çıkmaz bu sefer.Neyse kolumu kaldıramamaya başladım.Kalın sağlıcakla.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Tabiki hocam yaz geldi gecelere akmak lazım.Gs ye de başarılar bu akşamki maçı için.Bir yenersek tamamdır.

ASLINDA SANA BU YORUMU GÜNÜNDE YAPMAK İSTERDİM AMA BUGÜN YAPMAK DAHADA İSABETLİ OLDU SANIRIM.HA BUARADA KARDEŞİNLE ARAN NASIL? SANIRIM, GELDİĞİN İÇİN SANA TŞK ETMİŞTİR.AMA O ETMEDİYSE BEN EDEYİM HAMDİ HEMDE ÇOOOOOOOOOK TŞK.1 BOM 2 BOM 3 BOM 4 CİM BOOOM BOM OLDU DAHA NE OLSUNKİ. İTİNAYLA DESTAN YAZDIK.

YA bırakın ya destanı filan ben Beşiktaşlayım .Ha maça da iş yoğunluğundan gidemedim :D.Ben şimdilik susuyorum ve 3 Mayıs’ı bekliyorum

Bir cevap yazın

*