Önce beni kaldırmaya çalışan ev ahalisine direnmeye çalışırım tüm gücümle.Ama öyle sinir bişey ki bizimkiler adama Çin işkencesi yaparcasına ya kapıya vururlar ya yastığımı çekerler ya da yatağı sallarlar.Ben de sabahın verdiği agresiflik ile öyle bir kalkarım ki sanki dalacakmış gibi .Sonra sallana sallana duşun yolunu tutarım.Duşta bir nevi uyanırım.Sonra çok az bir kahvaltı yaparım.Nedense yemek konusundaki performansımı kahvaltıda gösteremiyorum.Daha sonra açarım Hakan Gündüz’ü dinlerim, nette biraz sörf ohh miss.Hakan Gündüz’ ü size de öneririm , çok harika.Radyonuz yoksa ve bilgisayar başındaysanız RADYO D adresinden canlı yayına ulaşabilirsiniz.Sabah 7:30 gibi filan başlıyor.Ben de 8 gibi açıyorum radyoyu ve en zevkli yerine yetişiyorum.Neyse artık uyanmış oluyorum.Sonra da herkesler gibi kendi işime gücüme bakarım.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Ben de bi aralar çok dinliyordum ama artık pek dinleyemiyorum dersler yüzünden.

YA komdeisin gerçekten.Çin işgencesi ile uyandırılıyorum.Süper.

Kardeşim daha ne istiyorsun.Bir de bizim halimiz düşün:Saat 06.00: Gözlerimi açıyorum. 06.35: Sürünme merasimi bitiyor ve alarmı çalan cep telefonundan sinirimi çıkarmış olarak yataktan kalkıyorum. 07.30: Yetişmem gerken bir kurs olduğunu düşünerek,her sabah yaptığım gibi Ankaray’a koşuyorum(Yani metroya).Gerisi zaten malum: Tek aralı 4 saatlik bir ders ve sonrasında da okulda 5 saatlik ayrı bir ders.Her günden farklı olarak Salı günleri akşamları da “Aliye” yi izliyorum.Sen bence haline yat kalk dua et….

Abi Aliye tostu çıkmış yedin mi hiç :D.Görüşmeyeli bayağı entelleşmişsin 😛

kardeş ilgine çok teşekkür ederim saolasın…bi uygun zamanda siteni daha bi detaylı gezecem..
kendine iyi bak,sabahları bi istegin olursa yaparız :)) :mrgreen:

Bir cevap yazın

*