Sabah maillere bakıyordum sıra sitemin kullandığı mail hesabıma geldi.Tanımadığım birisinden mail gelmiş.Açtım okudum ve sonuçta malzeme çıktı :).Birisi maytap geçiyor ama çıkar kokusu yakında diyorum.Maili aynen yazıyorum.

“Sayın h-yaman, günlüğünüzü uzun zamandır takip ediyorum.Yazılarınızı beğenerek okuyorum.Ve güne başlamanın en iyi yolunun Radyo D’de Hakan Gündüz dinlemek ve sizin yazılarınızı okumak olduğunu düşünüyorum.Ayrıca bir sevgilim vardı gözleri yeşil.Terk etti beni ve ben de kendimi iyice böyle işlere verdim.Gırgır, eğlenceye yani.Abi bea sitede bir yazı yazsanda sevgilime geri dön mesajı versen nasıl olur?Eğer bir ücret talep edersen banka hesabı ver hemen yatırayım.Ha abi sevgilimin adı Hayriye bunu da dipnot olarak düşeyim.ilgin ve alakan için şimdiden teşekkür ediyorum.”

Görüyorsunuz aşk insanı ne hale getiriyor.Adam derdinden ölecek.Burdan seslenelim hep beraber.HAYRiYE bacı bak bizim oğlan heder olmuş kendisini yollara vurmuş, artık çok pişman dön geri.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Hariye bak çok üzülmüş çocuk döniver geriye ne olcak ki 😀

Allah bilir neler yaptı kıza?Dönme Hayriye 😀

“Bir sevgilim vardı gözleri yeşil” adam edebiyatı yapmış valla.Kim ne derse desin Hayriye dönmelisin bu adama 😀

Ya kardeş bu çocuğun sitesinden seslenirsen geriye dönmez ki.Sen başka sitelere başvur bence

hayriye hayriye dön geriye
dönersen geriye dönecek bu kardeş kediye
eğer dönmezsen ölecek eriye eriye
eh hayriye bu çağrıları artık çevirme geriye diyerek bi yardımda bulunmaya çalıştım (nacizane)

Hayriye bak millet şiir bile yazmış.He de artık ben kefilim 😀

KIS HAYRİ2YE, BİZİM MAHSUMU İNANKİ HAYARNIN ETMİŞSİN. BAK ADAM ARTK NETTE ÇARE ARIYO. BIRAK BU İNADI AFFET! DUR KARDEŞ BENDE SENİN İÇİN Bİ ŞİİR YAZAM.

FILDIR FILFIR HAYRİYE,GEL BERİYE BERİYE
CAHİL ÖMRÜN ÇÜRÜYE,GEL BE HAYRİYE GEEEL ARTIK!

Bir cevap yazın

*