Uzun zamandır gözlerim uzağı pek seçemiyordu.Ehliyet alırken ortaya çıkan bu soruna çözümü henüz bulabildim.Perşembe günü doktora göründüm sonra da dün ve bugün optikçilerin altını üstüne getirdim ve en sonunda bi gözlük alabildim.Aslında lens düşünmüştüm ama daha gittiğim ilk yerde hayal kırıklığına ulaştım.Çünkü astigmata lens biraz zor oluyormuş.Yane biraz detayı varmış kim uğraşacak onlarla dedik ve gözlük almaya karar verdik.ilk taktığım anlar bu yazıyı yazarken.Biraz garip herşey ufacık ufacık geliyor insanlar birazcık sırıtıyor.Ee bu kadar söz ettin bi fotoğrafını koymadın mı diyenlere cevabı ağaşıda.Hemen çekip koydum sizin için.

iŞTE GÖZLÜKLÜ HALiM (Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar)

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

15 comments

sana ne taksan yakışır cuper im böyle daha olgun olmuşsun helal sana

Ahmetcim senin kadar olamasak da biraz benzedik.Tekecim sana da iltifatından dolayı çok teşekkür ederim kardeşim.

Valla çok yakışmış.Bence önceki halinden daha şirin olmuş.ve yaptığın işe de uymuş :).Güle güle kullan

güsel güsel.. hamdi olm görüşmeyeli epey oldu hiç deişmemişin leyn 🙂 bide daha sexy bi poz koysaydın 😛

Sen git önce o şişen meme kasını indir sonra burda sexy pozdan bahset 😀 sahi noldu indi mi?

Ayyy sabah sabah koptum.Bu ne hal 😀 🙂 😛

olm senin adına üzülüyorum sen iyi bir çocuktun ne hale gelmişsin böyle tühh severdim seni dagda kaybolmuş fil yavrusu gibi sırıtmışsın birde neyse aman aman yolda denk gelmeyelim selam falan verme döverim..

Bakma sıska olduğuma vurduğumda boğayı deviririm 🙂

BenCe YaKıŞMıŞ Ama DaHa KaBA bi GöZlüK TaKsaN DaHa ÇoK YaKıŞıR 😀

Ben de gözlük kullanıyorum ama çerçevesiz benimki. Siyah çerçeve genelde iticidir yani bana göre. Seni tanımasam çok soğuk bir insan olduğunu düşünücem 🙂 Ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler, gerçekten yakışmış 😉

Sağol hocam senin de gözlüklü halini görmek isteriz.Daha kalınını bulamadım :D.Var ama onu takınca burundan estetğe girmek lazım 😀

geçmiş olsun yaman kardeş.karizma olmuşsun.

Bir cevap yazın

*