internette tanıştığım en değerli insanlardan birisi de Gürkan‘dır. Yaşı birçok blogcudan daha küçük olsa da olgunluğu onun ne kalitede bir insan olduğunu bizlere söylüyor. Gürkan’a daha önce bir tema sözü vermiştim. Neredeyse bir sene önce çizmiştim temayı fakat kodlaması düzenlemesi için kendimi bir türlü kasıp temayı bitirememiştim. Nihayetinde Gürkan’ın temasını son birkaç gündür bitirmek için gereken tüm çabayı gösterdim.

Çünkü sitesi bir yılını dolduracaktı yani bir yaşına basacaktı blogu. Hal böyle olunca geceli gündüzlü çalışmalar sonrasında temayı dün gece saat 1:30 sıralarında bitirip kendisine teslim ettim. Temanın hazırlanma süresi çok uzun olduğu için isim olarak “Geciken Tema” uygun buldum. Temanın bazı bölgelerinde hatalar var, ileride yeniden düzenlenecek yerleri de mevcut. Hatasız kul olmayacağı gibi tema da olmaz 😀 ilerleyen zaman zarfında hataları da ayıklayacağız. Ayrıca şurada tema ile ilgili yorumlara da bakabilirsiniz.

Gürkan’ın sitesi ile ilgili bir yenilik daha var. Daha önce gurkanet.com’dan yayın yapıyordu. Alan adını aldığı yer ile sorun yaşamış sonrasında Grkn.net olarak başka bir yerden domain almıştı. Yine aynı problemi yaşıyor ve son olarak gurkanoluc.com olarak yayın hayatına devam edecek. Kendisine yayın hayatında başarılar diliyorum.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Gürkan çok tatlı biri gerçekten güzel şeyleri hakeden biri.
Temada bu arada güzel olmuş hamdi. Renk seçimi de güzel eline sağlık 😉

Bir cevap yazın

*