Tutulacak dedik dedik, deprem olur mu die kargaşa çıkardık ettik derken güneş tutuldu ve tartışmalar sona erdi (: Bu güzel olayı kendi çabamla ve arkadaşalırımın emekleri ile (Eren kardeşim ve Orhan Abi) fotoğraflarını çekip internet ortamında sizlerle paylaşmanın gurur ve sevincini yaşıyorum (Üff bea benden ne politikacı olurmuş ama neyse geçti artık). Umarım beğenirsiniz.

Fotoğraflar: Resim-1 Resim-2 Resim-3 Resim-4 Resim-5 Resim-6

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

genç, insan oraya yazmaz mı hiç fotoğrafları araştırmaçı ve hayatını fotoğraf çekmeye adamış biri olmasada bizim meraklı eren çekti die. valla kırıldım şimdi o kadar da oğraştım o fotoları yakalayabilmek için neyse olduysa kamuya bi yararımız o bize yeter görüşürüz bi dahaki tutulmada.

evet,çok şanslı olmalıyız ki;yüzyılda bir görülebilecek harikülade bir olaya şahit olduk.İnanın ki izlerken insanın kalbi ürperiyor ve tefekkürü en üst boyutlarda yaşıyor.Ve evet,evet…
Bu muhteşem olay karşısında,ne kadar küçük,ne kadar aciz ve zayıf olduğunu insan iliklerine kadar hissedebiliyor

Eren kardeş kafamı kızdırma senin karekökünü alır sonrada pisagor’dan çırpıştırırım ha :).İdris Hocam size de katılıyorum.Çok küçüğüz.

HOCAM BU NE BÖYLE SİZ MATEMATİKÇİ DEĞİL MİYDİNİZ?? EDEBİYAT PARÇALAMIŞSINIZ HAHAHA

Sen benim ziyartçilerime karışamazsın kardeşim.Burası özgürce yazı yazılan bir alan :P.(Küfürleri Onaylamıyorum haha)

Bir cevap yazın

*