iki gündür blogda yaptığımız sürüm yükseltme çalışmalarından dolayı siteyi yayından ara ara kesmekteyiz. Çok eski bir sürümden yeni sürüme geçerken bünye kaldıramayıp birçok yerden hata fışkırmasına sebep olmuştur. Çok şükür bunların büyük kısmını aştık ve şu anda tek problem sidebar’da kategorilerin yazı sayılarındadır. Onu da kısa zamanda çözeceğiz. Bir de yenilik var ki çok önemlidir bu söyleyeceğim. Efem, RSS adresimiz değişmiş bulunmaktadır. Bundan sonra RSS besleme adresi olarak http://feeds.feedburner.com/hyaman adresini kullanmanız çok büyük önemle rica edilir. Aksi taktirde problem yaşayabilirsiniz.

Ara ara sorunlar çıktıkca bizler düzeltmeye çalışıyoruz. Siz de görebildiğiniz hataları “iletişim” bölümünüden ya da yorumlarda belirterek yardımcı olursanız 23 Nisan bebeleri gibi sevineceğiz. Güncellemenin ardından sitede güzel yenilikler de yapacağız. Şu ana kadar göstermiş olduğunuz hoşgörü ve sabırdan ötürü teşekkür eder, seçimlerde oylarınızı bekleriz. Muhtar adayınız 🙂

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

çevreye vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dilerim 🙂

evet hamdi abi ya bende bi ara buna benzer bir tema kullanıyodum ordada aynı şekilde kategorideki yazı sayıları alt satırda gözüküodu..aradım bi türlü çözememiştim bende başka temaya geçtim:)

Bir cevap yazın

*