Google’ın birkaç gün önce değişik yerlerde yakın bir zamanda kendi servisleri içinde çalışan uygulamarı dizin halinde sunacağı bir servisi hizmete geçireceğini okumuş, duymuştuk. İşte Google o bahsedilen Apps dizinini duyurdu. Burada tüm Google servisleri için hazırlanmış uygulama ve betikleri bulabiliyoruz. Kategoriler halinde sunulan dizinde arama yaptırmak mümkün. En fazla yüklenen uygulamalar, en fazla rağbet görenleri de ayrı ayrı görmek mümkün. Hem kendisi için hem de kullanıcılar için gerekli olan bir servisi daha hizmete sunan Google’ın çok iyi yaptığını da söylemeden yapamayacağım 🙂

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

bu google apps tam olarak nedir? bir blog açayım dedim adımsoyadım.blogspot.com olarak aldım sonra sadece adımsoyadım.com olsun istedim önüme google apps çıktı.ne olduğunu bile bilmeden 10 $ karşılığında amacıma ulaştım.www.adımsoyadım.com oldu. post yayaınlıyorum bloğum aktif fakat googleden blogumu aratıyorum ama bulamıyorum.lütfen bana yardımcı ol ne yapabilirim..çevremde anlayan kimse yok mailini bekliyorum..teşekkürler şimdiden.

Bir cevap yazın

*